Whatsapp ، عکسهای خودتخریبی که با به روزرسانی آینده ارائه می شوند

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

در چند ماه گذشته این ویژگی مورد تقاضای زیاد کاربران قرار گرفته است.

WhatsApp Web شروع به دریافت به روزرسانی کرده است که به کاربران امکان می دهد عکس ها و فیلم هایی را ارسال کنند که فقط یک بار قابل مشاهده هستند

این ویژگی جدید که “یک بار در زندگی” نامیده می شود ، در ابتدا در نسخه بتا واتس اپ برای اندروید مشاهده شد و هنوز برای همه کاربران تلفن همراه معرفی نشده است ، اما به نظر می رسد اکنون در وب واتس اپ مورد آزمایش قرار گرفته است.

به من گزارش میدم اخبار پورتال WABetaInfo است که طبق آن با راه اندازی وب WhatsApp نسخه 2.2126.11 کاربران می توانند پس از تماشای عکس ها و فیلم ها را از چت ناپدید کنند.

اگر ویژگی از قبل برای حساب WhatsApp آنها در دسترس باشد ، برای فعال کردن ویژگی جدید ، کاربران هنگام اشتراک محتوای چندرسانه ای از طریق سرویس گیرنده وب ، یک دکمه “یک بار مشاهده” دارند.

ماه گذشته ، ویژگی “یک بار بررسی” برای نسخه اندروید WhatsApp با نسخه بتا 2.21.14.3.3 آزمایش شد.

واتس اپ - اسپوتنیک ایتالیا ، 1920 ، 06.07.2021

در نسخه بتا Whatsapp ویژگی جدیدی را برای فیلم ها معرفی کرد

نوامبر گذشته ، پلتفرم متعلق به فیس بوک یک ویژگی پاپ آپ را ارائه داد که به کاربران امکان می دهد در مکالمه هایی شرکت کنند که پس از هفت روز از بین می روند.

در روزهای اخیر اعلام شده است که با به روزرسانی آینده ، واتس اپ به کاربران امکان ارسال عکس و فیلم بدون فشرده سازی را می دهد ، بنابراین به آنها امکان می دهد کیفیت نمایش را تنظیم کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *