UNAR قانون ضد اسکان غیرقانونی روما را در منطقه Piedmont تصویب نمی کند

[ad_1]

قانون علیه شهرک سازی های غیرقانونی ، امضا شده توسط مشاور ساده سازی پیدمونت ، مائوریتزیو مارونه (برادران ایتالیا) ، بلافاصله تبصره UNAR (خدمات ملی علیه تبعیض نژادی) را برانگیخت ، زیرا این قانون تبعیض آمیز علیه روما است.

در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته ، منطقه Piedmont اصلاحیه ای را برای ایجاد تحریم های واقعاً موثر علیه شهرک های غیرقانونی عشایری تصویب کرد:

“ما از این فرصت استفاده کردیم و قانون منطقه ای مربوط به جهانگردی مسافرتی را مورد بازنگری قرار دادیم تا راه حلی برای مشکل مینی روستاهای غیرقانونی عشایری که تورین را تحت تأثیر قرار می دهد ، پیدا کنیم ، به ویژه پس از عبور از جاده های Germagnano و Corso Tazzoli ، اردوگاه ها و کاروان های غیرقانونی روما را در میان باغ ها ، زمین های بازی و خانه های کشاورزی در حومه شمالی و جنوبی حومه پایتخت: تاکنون پلیس شهرداری فقط می توانست جریمه ای صادر کند که ظاهرا روی کاغذ باقی مانده است ، اما اکنون ، به لطف اصلاحیه ما ، شهرداران پیمونت می توانند ادامه دهند با تصرف اداری اردوگاهها و کاروانهای غیرقانونی ، یعنی نظرات مارون ، مشاور ، اصلاحیه را تصویب کرد که در آن توضیح داده شد:

© عکس: Maurizio Marone

کمیساریا Maurizio Marone

“با اقدام دولت ما ، منطقه در حال تأیید مجدد خود به عنوان پیشتاز امنیت در ایتالیا است و از قانونی بودن منطقه برای تخریب گسترده ، و به ویژه حومه شهرها که توسط نهادها فراموش شده اند ، محافظت می کند.”

همانطور که از عنوان برنامه معروف “برای شما نامه است” ، در تاریخ 22 ژانویه “نامه ای برای منطقه Piedmont وارد شد”: نامه ای از طرف Unar در محکومیت آیین نامه مصوب منطقه ، که برای روم ها مضر است.

Spuntik Italia با فرد مربوطه تماس گرفت تا در مورد این ماجرا اظهار نظر کند کمیسر مارون، مروج استاندارد:

– مشاور ، واکنش شما نسبت به نامه UNAR چه بود؟ آیا نامه غیرمنتظره ای بود یا از قبل بودجه بندی شده بود؟

– من قبلاً می دانستم که UNAR وقت خود را صرف نوشتن به جورجیا Meloni ، Matteo Salvini و هر نماینده سیاسی راست می کند تا آنها را هر زمان که جرات انجام هرگونه سفرهای مستقل ، محافظه کار یا حتی فقط سالم در مورد مهاجرت یا مسائل رومی را دارند ، از آنها بگیرد. صادقانه بگویم ، تصور نمی کردم که آنها عصبانی باشند که نامه ای از ریاست شورای وزیران برای حفاظت از عشایر غیرقانونی را به منطقه Piedmont ارسال کنند ، درست در زمانی که: رستوران دارها بدون استراحت ، کارگرانی که هنوز از کار خود بازمانده اند هنوز معلق هستند و به نظر نمی رسد بخشهای ورزشی و برفی متروکه بدون چشم انداز از سرگیری و جبران خسارت ، دولت را مورد توجه و نگرانی قرار دهند.

تبعیض غیرمجاز و احتمالی

– چرا ، طبق UNAR ، اصلاحیه مورد تأیید منطقه Piedmont ، که به شدت آرزو دارید ، تبعیض آمیز است؟

– یک سوال عالی ، همچنین به دلیل اینکه قانون ما ارتکاب خشونت و تخریب را مجازات می کند ، بدیهی است بدون توجه به ملیت یا قومیت مجرمان. ما باید نتیجه بگیریم که در UNAR است که آنها تصور می کنند همه اسکوترهایی که به طور غیرقانونی در اردوگاهی در اطراف قلمرو خارج از مناطق مجاز مستقر شده اند ، از نژاد قومی روم هستند. آیا آنها می توانند نژادپرست باشند؟

“حالا چه خبر است؟”

“در واقع ، هیچ چیز.” ما قانون جدید خود را با ارسال بخشنامه توضیحی به تمام ادارات شهرداری پیدمونت و تیم های پلیس محلی مربوطه اجرا خواهیم کرد ، در حالی که UNAR قادر به انجام کاری جز کنار زدن و نظارت نخواهد بود.

اگرچه مشخص نبود ، اما آنها از رویه نقض اتحادیه اروپا علیه ما ، به چالش کشیدن قانون قضایی اتحادیه اروپا – هر چند پوچ – که هر گونه تخلیه باید با پیشنهاد اقدامات حمایت اجتماعی همراه با عاملان همراه باشد ، به چالش کشیده شدند. توهین به هزاران خانواده ایتالیایی که در رتبه بندی مسکن عمومی منتظرند. اما ما از این تهدید محجبه هم نمی ترسیم.

– زیرا؟ چگونه به UNAR پاسخ خواهید داد؟

– صرفاً به این دلیل که اسکوترهایی که در حال حاضر در شهرک های کوچک شهری و روستایی پراکنده شده اند ، هنگامی که از حداکثر مزارع برداشته می شوند ، قبلاً از کمک های اقتصادی شش صفر از شهرداری تورین که توسط Giunta Appendino به عنوان ملاحظه پیمان بازگرداندن داوطلبانه ارائه شده ، بهره مند شده اند. ، که ظاهراً مطابقت نداشت ، اگرچه آنها پاداش پرداخت شده با پول عمومی را دریافت کردند. دولت قبلاً به این افراد اعطا کرده است و اکنون اروپا که نمی تواند یک بار و برای همیشه آنها را آواره کند ، اروپا نمی تواند به هیچ چیز اعتراض کند.

راه حل های پیشنهادی منطقه Piedmont

– در مورد موضوعات مطرح شده توسط UNAR ، چگونه برای استقرار اردوگاه های روما در قلمرو خود عمل خواهید کرد؟ آیا راه حل هایی دارید؟

– قانون ما روشن است. پس از چهل و هشت ساعت اقامت غیر مجاز کاروان ها و کمپ ها ، پلیس موظف است به طور خودکار اقدام به توقیف اداری وسایل نقلیه کند. اگر به طور داوطلبانه برداشته نشوند ، می توانند در انبار شهرداری توقیف شوند. اما مطمئن هستیم که عشایر منتظر از دست دادن بودجه خود نخواهند ماند و به محلی که قوانین نرمتر و مجازتر از پیدمونت باشد ، خواهند رفت.

ما همچنین در مورد مقابله با پدیده مشاغل غیرقانونی مسکن عمومی فکر کرده ایم ، جایی که بسیاری از اسکوترها ، غالباً عشایر ، تاکنون با پنهان شدن در پشت بسیاری از خردسالان حاضر در خانواده های خود ، از اخراج جلوگیری کرده اند: از خدمات اجتماعی برای پیشنهاد راه حل مطابق با قانون برای یک ماه قبل از اینکه مسکن اجتماعی به طور اجباری تخلیه شود و به جانشینان قانونی برگردانده شود.

به طور خلاصه ، در دولت پیمونت ما ، موسیقی از زمان چپ تغییر کرده است.

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات اسپوتنیک نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *