Twitch ستاره PogChamp را به دلیل ترویج “خشونت بیشتر” در واشنگتن ممنوع می کند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

جریانی که چهره اش پشت یکی از محبوب ترین احساسات در بستر بازی آنلاین است ، از شبکه های اجتماعی برای تحریک ناآرامی های داخلی استفاده می کند.

Pogchamp ، یکی از مهمترین چهره ها در فرهنگ بازی ، توسط سرویس پخش زنده Twitch ممنوع است. این به نقل از سایت Polygon توسط این شرکت اعلام شده است.

این تصمیم با توجه به فعالیتهای واقعی وی اتخاذ شد ، جایی که رایان “Gootecks” گوتیرز (نام واقعی او) طبق گفته Twitch از شبکه های اجتماعی برای تشویق “خشونت بیشتر پس از آنچه امروز در Capitol Hill اتفاق افتاد” استفاده کرد.

پس از حمله هواداران ترامپ به پایتخت ، گوتیرز که قبلاً نظریه های توطئه را در گذشته منتشر کرده بود ، از پیروان خود خواست “ناآرامی های مدنی” را که در 6 ژانویه رخ داد ، انجام دهند. این شخصیت اینترنتی ، نام زنی را ذکر می کند که در جریان شورش ها جان خود را از دست داده و پیروان خود را ترغیب می کند که ویدیویی از مرگ وی را تماشا کنند.

در مدت کوتاهی ، بسیاری از شخصیت های بزرگ فرهنگی اعلام کردند که می خواهند احساس مشهور * را با چشمان گشاده * از کانال های خود منع کنند و خواستار این بودند که خود پلت فرم به روشی مشابه عمل کند. این کمپین توسط خالق محتوا ، ناتاشا “زومباکیلز” زیندا ، هدایت شد که خواستار “آزادسازی بستر از نفرت” بود.

اگرچه PogChamp پنجمین مورد استفاده شده در سایت پخش زنده است ، توییچ چهارشنبه شب از دعوت دعوت کرد و احساسات خود را از بین برد و اضافه کرد که می خواهد با جامعه خود کار کند تا چیزی را جایگزین کند که حتی “مفصل ران” باشد.

طرفداران ترامپ روز چهارشنبه پس از سخنرانی رئیس جمهور در برابر ده ها هزار معترض در نزدیکی کاخ سفید به ساختمان پایتخت ایالات متحده یورش بردند که در آن او گفت از تصدیق پیروزی خود امتناع می ورزد. ترامپ با این استدلال که تقلب در انتخابات گسترده است ، طرفداران خود را به ادامه جنگ برای جلوگیری از سرقت انتخابات فراخواند ، اتهاماتی که مقامات انتخابات رد کرده اند.

* شکلک ها شکلک هایی هستند که از بیانات محتواسازان سیستم عامل گرفته شده اند[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *