Toninelli واکسینه شد و سپس با AstraZeneca با Figliuolo بحث کرد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

Toninelli در مرکز مجادله پس از واکسن (Pfizer) به سادگی نمی تواند کمک کند اما Arcuri و Conte را با Figliuolo و Draghi مقایسه کند.

در هنگام واکسیناسیون از سیاستمداران مجاز به عکسبرداری است و همچنین از کباب پزها نیز می توان عکس گرفت. وزیر سابق حمل و نقل ، دانیلو تونلیلی ، وزیر حمل و نقل سابق ، که خود را درگیر کار دریافت اولین دولت خود کرد ، مشخص کرد که وی Pfizer را ساخته است.

و با ماسک بنفش “زیبا” خود ، در شبکه های اجتماعی نوشت:

“سرانجام امروز (با Pfizer) واکسینه شدم.”

اما بگذارید یک چیز بگویم: اگر هرج و مرج AstraZeneca این روزها برای کونته و آرکوریوس اتفاق افتاده بود ، آسمانها را باز کنید. ذبح یک شبکه واحد. در عوض ، ما یک ژنرال بسیار تزئین شده داریم که توسط Draghi نشان داده شده است ، و بنابراین هیچ چیز. همه چیز خوب است.”

و من در واقع خود کاشف آسمان را ایجاد کردم ، که صادقانه بگویم بحث و جدال جدیدی ایجاد کرد ، کمی خنده دار ، زیرا این پست از 12 ژوئن است.

نظرات درباره این نشریه مطلبی غیر از مطلوب Toninelli بود ، که تا پایان با تولد این دولت مخالفت کرد ، که بسیار قاره ای بود.

به عنوان مثال ، افرادی هستند که به او اشاره می کنند مقایسه آنچه دومنیکو آرکوری با ژنرال فرانچسکو فیگلیولو انجام داد از نظر ایتالیایی ها مضحک است.

و سپس کسانی هستند که به یاد می آورند که بومادران Arcuri برای مersدیان 180 میلیون یورو هزینه دارد ، پولی که به نیمکت های دوچرخه اضافه می شود و همیشه توسط کمیسر مدارس ایتالیا خریداری می شود.

با این حال ، در میان 2700 نظر ، هیچ کمبودی وجود نداشت ، حتی اگر یکی از طرفداران به او گفت که در هنگام تزریق واکسن ، نیازی به عکس گرفتن نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *