Sanremo ، Codacons می خواهد فدز را برای آهنگ “خراب” در اینستاگرام حذف کند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

یادداشت انجمن مصرف کنندگان ، که می خواهد “با تأثیر فوری” فدز را حذف کند ، پس از ارسال بخشی از آهنگ “با من تماس بگیرید با نام” که در رقابت با Francesca Michielin ارائه خواهد کرد ، در اینستاگرام منتشر می شود.

پس از این باله ، مربوط به حضور مخاطب یا نبودن ، که رهبر ارکستر آمادئوس تهدید به از دست دادن آن شده بود ، درباره جشنواره Sanremo 2021 صحبت می شود حتی قبل از شروع آن.

و این کار را انجام می دهد زیرا Codacons به Rai اخطار فوری داد تا فدز را “با اثر فوری” از حراج خارج کند ، در غیر این صورت انجمن مصرف کنندگان یک شکایت کیفری “اجتناب ناپذیر” علیه شرکت و اقدامات جبرانی را حفظ می کند.

کنایه پس از انتشار رپر در اینستاگرام – از جایی که بلافاصله برداشته شد – گزیده ای از “با نام من را صدا کن” ، آهنگی که او با Francesca Michelin ارائه می دهد ، او قبلاً در “Magnifico” دوئت داشت.

“دیگر نمی توان آهنگ فدز را منتشر نشده دانست و براساس مقررات جشنواره عملاً از مسابقات حذف می شود. در حقیقت ، این آهنگ توسط میلیون ها کاربر پس از انتشار آهنگ به صورت آنلاین و در شبکه های اجتماعی گوش داده شد ، وضعیت کاملاً مغایر با قوانین این رویداد است که انتشار آهنگ های موجود در مسابقه را قبل از اجرا کاملاً منع می کند . از آریستون ، “در یادداشت نقل شده است.

درخواست استثنا با استثنائات قبلی مجریانی که گزیده ای از آهنگ را قبل از کرمس ارسال کرده اند ، مطابق با آیین نامه ، که آن را آهنگی بدون ویرایش می داند که “دیگر توسط مخاطبان استفاده نشده است ، حتی به صورت رایگان ، پشتیبانی می شود. حال یا دور ، یا در حضور مخاطبان فعلی یا دور اجرا می شود یا به طور کامل یا جزئی زنده یا در یک نسخه ضبط شده تفسیر می شود “

“اگر Rai فدز را از مناقصه حذف نكرد ، ما شركت را به دلیل عدم اقدام رسمی و شروع اقدامات جبرانی لازم علیه این شبکه ، همچنین از طرف سایر مجریان درگیر در جشنواره ، كه مجازات ناعادلانه ای دارند ، متهم می كنیم ، “او به Codacons اضافه کرد.

ظاهراً خون خوبی بین خواننده رپ و انجمن وجود ندارد ، که در ماه مه او را به جرم “بسیاری از جنایات” محکوم کرده بود.

کاربران توییتر با استناد به این سابقه ، در اظهار نظری درباره آنچه رخ داده منتشر شد.

افرادی هستند که سخنان رئیس جمهور ماتارلا را برای توصیف واکنش احتمالی کداکونز در برابر پذیرش درخواست وی می گیرند.

دیگران Codacons را دقیقاً بی طرفانه نمی دانند وقتی صحبت از Fedez می شود …

… یک شیدایی واقعی

شیدایی که کسی دوست دارد در دنیای عشق هدف آن باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *