Rimpasto Regione Lombardia ، راست میانه معاون رئیس جمهور و مشاور لتیزیا موراتی را انتخاب می کند

[ad_1]

لتیزیا موراتی ، معاون جدید رئیس منطقه لومباردی و مشاور در امور رفاه منطقه لومباردی ، آتیلیو فونتانا را اعلام کرد. دو سیاستمدار از لیگ به نبرد می پیوندند.

وزیر سابق آموزش و پرورش و شهردار سابق میلان لتیزیا موراتی به عنوان معاون رئیس منطقه لومباردی و مشاور بهزیستی به عنوان جایگزین جولیو گالرا دلسرد شده است.

تغییر در شورای منطقه ای لومباردی همچنین منجر به دو نماینده لیگ به عنوان یک خلاف محراب در انتصاب موراتی به برادران ایتالیایی ، الساندرا لوکاتلی وزیر سابق خانواده و گیدو گیدزی معاون سابق پارلمان می شود.

برای اعلام خبر تغییرات کارکنان ، رئیس منطقه لومباردی ، آتیلیو فونتانا ، که تصریح کرد جولیو گالرا ، مشاور بهزیستی در حال اخراج ، دفتر نخواهد داشت.

رئیس جمهور لمباردی با اشاره به تعهد مشاور از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، فونتانا این حادثه را “چرخش” توجیه کرد زیرا “گالرا” پس از “انجام کار بسیار سخت” به ویژه “خسته” شد.

بی اعتمادی به گالرا

در چند روز گذشته در گالرا ، ابرهای زیادی به دلیل برخی از خروج ها ضخیم شده اند ، که باعث ایجاد جنجال در سطح ملی شده و باعث نارضایتی اکثریت لومپارد و ملی در راست میانه شده است ، بلافاصله سالوینی موضع خود را تغییر داده و سرعت را تغییر می دهد. برای اطمینان از ورود به شورای سیاستمداران ملی ، همانطور که واقعاً اتفاق افتاد.

فونتانا افزود: “این سخت ترین زمان پیش روی منطقه از زمان جنگ جهانی دوم است و ما با تعهد و عزم راسخ تلاش خواهیم کرد تا در احیای بزرگ منطقه خود سهیم باشیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *