Rdif و Centro Gamaleya کمیته مشاوره علمی بین المللی را در مورد Sputnik V اعلام کردند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) و مرکز تحقیقات گامالیا روز دوشنبه از ایجاد هیئت مشاوره علمی برای واکسن Sputnik V خبر دادند که شامل دانشمندان برجسته 9 کشور است.

وی گفت: “صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (Rdif) و مرکز تحقیقات ملی اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی ، موسوم به ANF Gamaleya (مرکز گامالیا) ، از ایجاد یک هیئت مشاوره علمی بین المللی در Sputnik V ، اولین واکسن جهان علیه ویروس کرونا خبر داده اند.” در یک بیانیه مطبوعاتی

این کمیته شامل 16 دانشمند از آرژانتین ، کرواسی ، فرانسه ، آلمان ، هند ، روسیه ، سوئد ، انگلستان و ایالات متحده است.

کیریل دیمیتریف ، مدیر ارشد اجرایی گفت: RDIF و مرکز گاماله تاسیس کمیته مشاوره علمی واکسن Sputnik V بین المللی و تشکیل یک پلتفرم بین المللی را که در آن تولید کنندگان واکسن می توانند اطلاعات ، نظرات و تجربیات را با همتایان اصلی خارجی خود تبادل کنند ، آغاز کرده اند. مدیر صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه ، نقل شده در بیانیه مطبوعاتی.

Sputnik V ، ساخته شده توسط مرکز تحقیقات ملی اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی ، تحت عنوان ANF Gamaleya ، در 11 آگوست توسط وزارت بهداشت روسیه ثبت شد و به عنوان اولین واکسن ثبت شده علیه COVID-19 در جهان شناخته شد. این واکسن از دو ناقل مختلف برای واکسیناسیون دو شات استفاده می کند و ایمنی طولانی تری نسبت به واکسن هایی دارد که از مکانیسم زایمان یکسان برای هر دو عکس استفاده می کنند.

پیش از این ، RDIF شایعات ادعای امتناع از روند ثبت نام فوری واکسن Covid Sputnik V توسط آژانس کنترل سلامت ملی (ANVISA) برزیل را رد کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *