Procida در سال 2022 پایتخت فرهنگ ایتالیا را انتخاب کرد ، این مهمانی در جزیره فوران کرد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

جزیره Procida برای سال 2022 پایتخت فرهنگی ایتالیا خواهد بود. ارتباطات مستقیماً از MiBact انجام می شود و باعث فریاد شادی آور در کمیته برگزاری جزیره می شود.

وزیر میراث فرهنگی و فعالیتها و جهانگردی داریو فرانچچینی اندکی پس از ساعت 10 شب نام پایتخت فرهنگی ایتالیا را در سال 2022 اعلام کرد.جزیره پروسیدا و پروژه او فینالیستها را شکست داد: آنکونا ، باری ، سروتی ، لوئیکولا ، پیو دی سلیگو ، تارانتو ، تراپانی ، وربانیا و ولترا.

فرانچسچینی گفت: “زنده باد پروسیدا ، که ما را در سال تولد دوباره همراهی می کند. پروژه فرهنگی عناصر جذابیت را در سطح عالی ارائه می دهد. انگیزه به خودی خود صحبت می کند.”

“ما افتخار می کنیم ، از این فرصت تاریخی که مطمئناً از آن استفاده خواهیم کرد متشکریم ، سخت تلاش می کنیم تا ایتالیا را به این انتخاب زیبا افتخار کنیم. […] این لذت بزرگ احساس بسیاری از روستاهای ایتالیای کوچک است. من فکر می کنم که Procida را می توان استعاره بسیاری از مکان ها ، بسیاری از دولت ها ، بسیاری از جوامع دانست که شور و شوق و غرور سرزمین خود را دوباره کشف کرده اند و می خواهند با این عنوان یک بازخرید مهم برای سرزمین های خود بسازند. “شهردار پروسیدا اظهار نظر کرد دینو آمبروزینو.

دلایل انتخاب Procida

“این پروژه فرهنگی عناصر جذابیت و کیفیت را در سطح عالی ارائه می دهد. زمینه های پشتیبانی محلی و محلی عمومی و خصوصی به خوبی ساختار یافته است ، بعد عمومی و چشم انداز مکان غیر معمول است ، بعد آزمایشگاهی ، که شامل جنبه های اجتماعی و انتشار فن آوری است ، به جزایر تیرنه اختصاص داده شده است. ، اما مربوط به همه واقعیت های جزایر کوچک مدیترانه است. این پروژه می تواند به لطف ترکیبی از این عوامل ، یک اختلال واقعی در قلمرو را تعیین کند و الگویی برای فرآیندهای توسعه پایدار بر اساس جزیره فرهنگی و واقعیت های ساحلی کشور باشد. پایتخت فرهنگی 2022 پروسیدا است ” خوانده می شود در بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط MiBACT.

ریتانو: “این یک پیروزی دوران ساز نه تنها برای جزیره پروسیدا و کامپانیا ، بلکه برای کل کشور است”

“در آن زمان ، این کشور به یک پروژه دوراندیشانه احتیاج داشت تا نشان دهد ایتالیا فقط از شهرهای بزرگ هنری تشکیل نشده است. […] وی گفت: Procida یک پروژه جدی است ، یک پروژه دور اندیشی است ، دارای یک برنامه فرهنگی چشمگیر است ، دارای ارزش های بسیار قوی مربوط به پایداری محیط زیست است ، این یک پروژه است که بخشی از یک بازتاب بسیار گسترده در مورد راه اندازی مجدد غرب است. او آگوستینو رییتانو، مدیر نامزدی Procida.

دومی سپس اضافه کرد که با اعلامیه توسط وزیر داریو فرانچسچینی ، پروسیدا اکنون می تواند روند آماده سازی برای سال 2022 را شروع کند ، با شروع پرونده پرونده. پرونده فوق الذکر شامل 44 پروژه فرهنگی ، 330 روز برنامه نویسی ، 240 هنرمند و 40 اثر اصلی است ، بازآفرینی شهری برخی از ساختارهای منطقه را فراموش نکنید.

واکنش ها

تعداد زیادی از مردم از خبر اعلامیه Procida ابراز خرسندی کردند.

“ما از انتخاب Procida به عنوان پایتخت فرهنگی ایتالیا 2022 ابراز خوشحالی و رضایت فراوان می کنیم. […] او یک پروژه زیبا برای بهبود جزیره و کامپانیا ، که منطقه و شهرداری به آن اعتقاد داشتند ، به دست آورد. این یک موقعیت استثنایی برای منطقه ما است که پس از موفقیت بزرگ جهانی در سال 2019 ، در سطح بین المللی طراحی کند. ” وینچنزو د لوکا.

همراه او و شهردار ناپل لوئیجی دی مگیستراشهردار گفت: “ما به عنوان یک ناپلی و به عنوان شهردار پایتخت خوشحالم:” ما از این نامزدی که شایسته جزیره زیبا ما است حمایت کردیم. به پروسیدان ها تبریک می گویم ، با هم این چالش خارق العاده را برنده خواهیم شد. “

در ماه دسامبر ، شهر گوریزیا – نوا گوریکا به عنوان پایتخت اروپا در سال 2025 اعلام شد. اعلامیه کمیته اسلوونی در میدان ترانسالپینا ، جایی که ساکنان دو شهر مرزی جمع شده بودند ، با صدای غرش استقبال شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *