GKN ، دود سیاه روی میز دولت. فیوم خواستار رفتار ضد اتحادیه است

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده به آن کلیک کنید

اتحادیه خواهان عقب نشینی اخراجی ها است که به عنوان پیش شرط ادامه مذاکرات تلقی می شود. در همین حال ، کارگران تقویم بسیج را برای چند هفته آینده راه اندازی می کنند.

جلسه در مورد اختلاف GKN در Campi Bisenzio ، که امروز توسط اتحادیه ها با وزارت کار ، میسو و توسکانی برگزار شد ، هیچ نتیجه ای نداشت.

این شرکت قصد خود را برای بستن در برابر این تصمیم Uil تأیید می کند او می پرسد اقدامات نهادی قوی

فیوم درخواست خود مبنی بر لغو روند اخراج و استفاده از 13 هفته افزونگی را تکرار می کند.

میشل د پالما ، دبیر ملی Fiom-Cgil و مدیر خودرو و Daniele در یادداشت مشترکی می گویند: “هیچ تصمیمی برای کاهش نیروهای اضافی گرفته نمی شود ، زیرا همه شرایط برای تداوم بهره وری و اشتغال مهیا است.” وزیر Fiom-Cgil فلورانس و پراتو.

مذاکرات برای Fiom “هنوز آغاز نشده است ، زیرا شرکت اخراج ها را به عنوان پیش شرط هرگونه مذاکره از روی میز حذف نکرده است. به منظور از بین بردن پیش داوری ها و به منظور بازگرداندن شرکت به قوانین ،” Fiom ماده 28 را معرفی کرد. در مورد رفتارهای ضد اتحادیه ای ، “در یادداشت آمده است.

سپتامبر داغ کارگران گکن

در حالی که اتحادیه ها می خواهند نهادهای ملی به حمایت از اختلاف ادامه دهند و تقاضای برخورد فوری ، “عاری از باج گیری حرفه ای” را دارند ، کارگران تقویم بسیج را اعلام می کنند.

این ابتکارات شامل چندین شهر همچنین خارج از منطقه در هفته اول سپتامبر خواهد شد. تاریخ اصلی دعوت شده توسط Collettivo di Fabbrica شنبه 18 سپتامبر برای رویدادی است که هنوز محرمانه است.

از جمله ابتکارات کارگران بسیج شده ، صندوق مقاومت با همکاری Mag ، یک تعاونی کمک مالی متقابل و خودگردان La Comunità delle Piagge ، در Banca Etica در فلورانس است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *