GB شروع به واکسیناسیون با AstraZeneca می کند: کودک 82 ساله برای اولین بار واکسن آکسفورد دریافت می کند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

برای وزیر بهداشت انگلیس ، این یک لحظه مهم در مبارزه با Covid-19 است. عملیات امید با توزیع نیم میلیون نفر در هفته و اولین اقدامات در بیمارستان چرچیل در آکسفورد آغاز شد.

انگلیس امروز با توزیع نیم میلیون دوز و استفاده از اولین ویال سپر کووید تولید شده توسط Astrazeneca ، کمپین واکسیناسیون خود را با واکسن آکسفورد آغاز کرد.

این برایان پینکر ، بیمار دیالیزی 82 ساله است ، اولین بریتانیایی است که اولین دو دوز برنامه ریزی شده واکسن را دریافت کرده و با همکاری دانشگاه آکسفورد صبح امروز تولید شده است.

پینکر ، مدیر بازنشسته آکسفورد ، گفت که از دریافت واکسن “بسیار خوشحال” است و “واقعاً افتخار” می کند که این واکسن در زادگاهش ایجاد شده است.

تو

این فرد 82 ساله در ساعت 7:32 دقیقه در بیمارستان چرچیل در دانشگاه آکسفورد واکسینه شد و اولین بیمار در جهان است که واکسن AstraZeneca را دریافت کرده است.

پروفسور اندرو پولارد ، مدیر گروه واکسن آکسفورد ، سومین شخصی بود که واکسنی را که به تولید آن کمک کرد ، دریافت کرد.

لحظه سرنوشت ساز

وزیر بهداشت مت هانکوک امروز یک لحظه مهم را در جنگ علیه Covid-19 مشخص کرد. عملیات “امید / امید” که اصطلاحاً توسط روزنامه خبری Mirror Daily نامیده می شود ، با توزیع نیم میلیون دوز در طی یک هفته برای رسیدن به دو میلیون در پایان ژانویه ، برای بزرگترین کمپین واکسیناسیون در انگلیس آغاز می شود. تاریخ.

بدون واکسیناسیون ، ویال AstraZeneca به طور نمادین امروز صبح از آکسفورد ، جایی که این واکسن مورد مطالعه و تولید قرار گرفت ، خارج شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *