Fratelli d’Italia به نمایندگی از رستوران داران از دولت جبران خسارت خواهد کرد: اقدامات قانونی آغاز می شود

[ad_1]

Fratelli d’Italia شکایتی را علیه دولت تشکیل خواهد داد ، زیرا به دلیل خسارت اقتصادی به تجارت رستوران مجرم شناخته شده است. کسانی که می خواهند شرکت کنند باید پروکسی ارسال کنند.

Fratelli d’Italia تصمیم گرفته است برای جلوگیری از تجارت و تجارت رستوران دارها و دسته های مرتبط ، شکایتی علیه دولت تشکیل دهد. ابتکار قانونی بی سابقه Fratelli d’Italia با هدف جبران خسارت از دولت مقصر در اتخاذ اقدامات مجازاتی برای فعالیت تجاری است.

به گفته نمایندگان “برادران ایتالیا” CTS هرگز نمی نویسد که رستوران ها هنگام ناهار ایمن ترند و هنگام شام کمتر هستند ، بنابراین موردی که مقامات اجرایی علیه رستوران دارها اعمال می کنند “مجازات عاطفی زنجیره تامین غذا “، آنها ارائه دادخواست را در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاق نمایندگان توضیح دادند.

Fratelli d’Italia نامه الکترونیکی ویژه ای را برای شرکت های موجود در این بخش ایجاد کرده است که از طریق آن کارآفرینان می توانند پروکسی های خود را به وکلای حزب جورجیا ملونی ارسال کنند.

Melonians توضیح می دهند که فعالیت های تولیدی رستوران نباید “بازیابی شود” ، بلکه برای جبران خسارت وارده از اقدامات غیر متناسب با خسارت است.

ادنکرونوس گزارش داد: “كنته هم به عنوان نخست وزیر و هم به عنوان وكیل ناكام ماند زیرا غرامت (تازه سازی ، ویرایش) ناشایست بود.”

امروز ، Coldiretti داده هایی را در مورد خسارات وارد شده به بخش غذا به دلیل از دست دادن درآمد در تعطیلات رسمی ارائه داده است. طبق برآورد Coldiretti ، این ضرر بین ناهارها ، شام ها و شام های فراموش شده حدود 750 میلیون یورو خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *