Fiumicino آماده است پروازهای Covid Tested را با اتصالات بین قاره ای جدید گسترش دهد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

پروازهای آزمایش شده کوید ، که موفقیت آمیز بود ، باعث افزایش علاقه مسافران شد. به نظر می رسد پروتکل ایمنی تجربی برای مسیرهای بین قاره ای جدید باز است.

پروتکل امنیتی بصورت آزمایشی توسط فرودگاه های رم، وزارت بهداشت است منطقه لاتزیو پروازهای آلیتالیا در سپتامبر گذشته بین رم و میلان و سپس در ماه دسامبر به نیویورک و آتلانتا ادامه یافت ، به نظر می رسد در میان مسافران موفقیت آمیز بوده است.

به دنبال مصوبه وزارت بهداشت در 14 می ، فرودگاه فیومیچینو راهروهای جدیدی را فعال کرد تست شده توسط کوید و شرکتهای هواپیمایی به زودی کار در مقصد مجاز جدید را آغاز می کنند.

مرحله آزمایشی در واقع کاهش اساسی خطر ابتلا به عفونت را نشان می دهد آزمون دوتایی روی همه مسافران انجام شود (یکی 48 ساعت قبل از حرکت و دیگری بلافاصله پس از پیاده شدن).

نه مسیر اضافه شده است

به دنبال این پیشرفت ها ، 12 اتصال هوایی بین قاره ای وجود دارد که توسط کوید آزمایش شده است که 9 مورد از آنها از ایالات متحده و کانادا است.

علاوه بر 12 پرواز هفتگی موجود در نیویورک و آتلانتا از Alitalia و Delta Air Lines ، ارتباطات دیگری نیز با خطوط هوایی آمریکا است متحد s نیویورک.

پروتکل پرواز Covid-Tested از 22 مه فعال است فیومیچینو دالاس-رم از خطوط هوایی آمریکا. پروتکل پرواز امارات از دبی و اتحاد توسط ابوظبی.

پروازهای جدید مستقیم آلیتالیا از ماه جولای انتظار می رود توکیو هاندا و ایر کانادا از تورنتو است مونترال و در ماه اوت اتصال دلتا از بوستون.

بافر کوید - اسپوتنیک ایتالیا ، 1920 ، 18.12.2020

دلتا: از فردا Fiumicino اولین پروازهای Atlanta-Rome Covid را آزمایش کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *