EMA: سومین دوز واکسن کووید برای افراد ضعیف توصیه می شود

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده به آن کلیک کنید

در یادداشت EMA آمده است که آژانس داروهای اروپایی یک دوز تقویت کننده اضافی از سرم های Biontech / Pfizer و Moderna ضد Covid را برای افراد سرکوب شده سیستم ایمنی توصیه کرده است.

گزارش شده است که دوز تقویت کننده سوم برای افرادی با سیستم ایمنی ضعیف حداقل 28 روز پس از تلقیح دوز دوم توصیه می شود. در عین حال ، شش ماه پس از اتمام دوره واکسیناسیون اولیه با هر دو دوز ، می توان دوز تقویت کننده را به افراد دارای ایمنی طبیعی داد.

در این بیانیه آمده است: “این توصیه پس از تأیید مطالعات انجام شد که دوز اضافی این واکسن ها توانایی تولید آنتی بادی علیه ویروس را که در افراد دارای نقص ایمنی ایجاد می کند ، افزایش می دهد … یک دوز اضافی برای افزایش حفاظت از بیماران انتظار می رود.” به

سرنگ با واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19-Sputnik ایتالیا ، 1920 ، 04.10.2021

کووید ، بوریونی: تنها 1 مورد مرگ بر اثر واکسن mRna
قبلاً مشخص بود که پس از مطالعه ای که در ساساری در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی واکسینه شده انجام شد ، ایمنی کروناویروس حتی با وجود تقریباً 80 کاهش آنتی بادی ، حتی 7 ماه پس از پایان چرخه واکسیناسیون باقی ماند. ٪ در همان زمان ، اشاره شد که دوز سوم “در افراد” شکننده “مفید است” و در دراز مدت یک احتیاط خوب در گروه های دارای ریسک بالای شغلی بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *