Covid-19 در ایالات متحده ، ثبت عفونت: تقریبا 300000 در یک روز. ترامپ: “اعداد اغراق آمیز”

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

از آستانه 350،000 قربانی بیماری همه گیر Covid-19 فراتر رفته است ، در حالی که تعداد آلودگی ها در ایالات متحده بیش از 20 میلیون مثبت است.

امروز ، ایالات متحده رکورد جدیدی در زمینه عفونت ثبت کرده و از آستانه 350،000 قربانی Covid-19 از ابتدای شیوع بیماری همه گیر فراتر رفته است. با این حال ، موارد مثبت مثبت تقریباً 300،000 در یک روز است.

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد همه گیر Covid-19 در کشور 20،427،780 عفونت و 350،186 مرگ است که در 24 ساعت گذشته 299،000 مورد مثبت و 2،398 مرگ گزارش شده است.

کشوری که بیشتر تحت تأثیر این ویروس قرار دارد ، کالیفرنیا است که در آن بیشتر موارد گزارش شده است ، از ابتدای شیوع همه گیر ، 2،390،626 مورد و 2651 مورد مرگ و میر ، گزارش شده است. برای جمعیت تنظیم شده ، این بدان معناست که در حدود 6050 مورد شناخته شده و 67 مرگ در هر 100000 نفر است.

سردخانه سقوط کرده در لس آنجلس

به نظر می رسد که اوضاع با توجه به وضعیت سردخانه تأیید شده باشد. طبق گزارش های روزنامه دیلی بیست ، سردخانه لس آنجلس منفجر شده و خانه های تدفین مجبور به اجاره کامیون های یخچال دار شده اند ، در حالی که هیزم برای ساخت تابوت ها بسیار کم است.

آوریل گرو سوارز ، مالک شرکت گفت: “من در 52 سال شغلی تاکنون چنین چیزی ندیده ام.” خانه تشییع جنازه. وی گفت: “چوب کم است ، مخصوصاً کاج که ارزانترین است. گاهی اوقات ،” تابوتها به موقع برای مراسم خاکسپاری نمی رسند. ”

مگدا مالدوناتو ، یکی دیگر از کارآفرینان صنعت تشییع جنازه در لس آنجلس ، تابستان امسال کانتینری اجاره کرد ، اما اکنون او دیگر جایی برای ترتیب دادن اجساد متوفی برای Covid-19 در پیش بینی مراسم تشییع جنازه ندارد.

بر اساس ، “در هیچ خانه تدفینی در اینجا ظرفی به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند تعداد افرادی را که از COVID می میرند نگه دارد” آنچه او گزارش می دهد ایمیل روزانه. مالدونادو افزود: “ما در یک بحران قرار داریم و اوضاع ناامیدکننده است.” “خانه تشییع جنازه ای برای دریافت اجساد بیشتر ندارد.” همه افراد هفت روز در هفته به اضافه وقت اضافه کار می کنند. خسته شده ایم

ترامپ: اعداد اغراق آمیز

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور درحال خروج از کشور ، در مورد بولتن امروز اظهار نظر کرد ، داده ها را اغراق آمیز خواند و انگشت خود را به سمت روش سرشماری مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) گرفت.

“تعداد موارد و مرگ ویروس چینی در ایالات متحده به دلیل CDC اغراق آمیز است. این یک روش تعیین مسخره در مقایسه با کشورهای دیگر است ، که بسیاری از آنها به عمد بسیار نادرست و کم گزارش می شوند.” اگر شک دارید ، آن را Covid بنامید. خبر! “، POTUS در یک توییت می نویسد.

با این حال ، جانشین دریاسالار جروم آدامز ، که مسئولیت جراحی عمومی ایالات متحده را بر عهده دارد ، نسبت به وخامت احتمالی در سلامت کشور به دلیل عواقب کریسمس و سال نو هشدار می دهد.

“من می خواهم مردم بدانند که پیش بینی ها بسیار ترسناک است ، اما پیش بینی است. آنچه اکنون انجام می دهیم مهم است. اگر در طول تعطیلات در خارج از خانواده خود بدون ماسک جمع شده اید ، هنوز مراحلی وجود دارد که می توانید اکنون انجام دهید. ” آدامز به CNN گفت ، آمریكایی ها را به قرنطینه كرد.

این مقام که خوش بین باقی مانده است ، گفت که تنها پس از این موج می توان وضعیت سلامتی را بهبود بخشید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *