Covid-19 ، Brusaferro هشدار می دهد: “این یک مرحله ظریف است ، هر تخلف قیمت بالایی دارد”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

رئیس انستیتوی عالی بهداشت نگرانی ها را در مورد بیمارستان های تحت فشار و واکسن مطرح می کند: ما نباید فریب بخوریم و همچنان مراقب باشیم و از ماسک استفاده کنیم.

احتیاط و احتیاط. این درخواست فوری رئیس م Instituteسسه عالی بهداشت سیلویو بروسافرو است که از ایتالیایی ها می خواهد فکر نکنند با ورود واکسن ، زندگی می تواند بلافاصله به حالت عادی برگردد.

“بیایید آرام شویم. چگونه می توانیم در مورد بازگشت به زندگی عادی صحبت کنیم! – او در مصاحبه با Corriere della Sera می گوید – ما در یک بیماری همه گیر زندگی می کنیم ، ویروس به طور گسترده در کشور ما در حال گردش است و سرویس های بهداشتی تحت فشار هستند.

به گفته بروسافرو ، ورود واکسن “نشانه مثبتی از امید بزرگ است ، اما در چند ماه آینده باید به کنترل دقیق رفتارهای فردی و اجتماعی ادامه دهیم” زیرا اگر فکر می کنید همه چیز مثل قبل از همه گیری برگشته است ، در پایان از گردش ویروس سود می برد “.

عفونت های در حال رشد

بروسافرو توضیح بیشتری در مورد شدت سنگین این وضعیت نداد: “این زمان آرامش نیست. تمام داده ها نشان می دهد که اپیدمی تمام نشده است ، اما هنوز در مرحله بسیار خطرناکی است. با این وجود ما مسیر کنترل آن را در پیش گرفته ایم. “

در مورد عفونت ها که تقریباً روز گذشته تعداد آنها 12000 نفر بود ، بروسافرو افزود: “روند RT ، که سرعت تکثیر ویروس را نشان می دهد ، دوباره در حال افزایش است و تعداد مثبت آن همچنان بالا است” ، مانند سایر کشورها ، و “ما نمی توانیم اشتباه کنیم. برای جلوگیری از آن “و ما باید از شروع منحنی جلوگیری کنیم و این می تواند با اتخاذ دقیق و سیستماتیک اقدامات پیشگیری که ایتالیایی ها تاکنون می دانند انجام شود: ماسک ، مسافت ، بهداشت دست ، کاملاً در اجتماعات”.

قفل کریسمس

برای تأثیر بسته شدن تعطیلات اعمال شده توسط دولت در روزهای کریسمس و تعطیلات با سیستم منطقه نارنجی و سرخ ، باید نیم ماه صبر کنیم ، زیرا “نظارت در 15 ژانویه براساس داده های مربوط به این هفته ها انجام می شود و ما می توانیم اطلاعات بیشتری کسب کنیم. اثر بسته شدن بهتر “.

و بروسافرو از موارد مهمانی ها و اجتماعات خصوصی که اتفاق افتاده انتقاد کرد: “متأسفانه ، هر تخلف قیمت بالایی دارد. ویروس امتیاز نمی دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *