Covid-19 ، بیش از 1.1 میلیون واکسن در ایتالیا

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

رقمی که ارزش قهرمانی در اتحادیه اروپا را دارد اما با اعلامیه های اخیر Pfizer در مورد کاهش دوز احتمالی ایتالیا چه کسی می تواند او را تهدید کند.

بر اساس آخرین اطلاعات به روز شده توسط نخست وزیر با همکاری وزارت بهداشت ، تعداد دوزهای واکسن ضد کووید تاکنون در ایتالیا به 1111113 افزایش یافته است.

در کل ، 825،742 کارمند بهداشتی و اجتماعی واکسینه شده اند که باید 109،879 نفر که عضو کارکنان بهداشت نیستند و 99،985 مهمان دیگر از ساختارهای مسکونی به آنها اضافه شوند.

کمپین بالاترین درصد واکسن های واکسینه شده را دارد ، بنابراین روند عالی در دو هفته اول را با 93.3 درصد تأیید می کند.

دم کالابریا درد می کند ، که در عوض تنها ناحیه ای است که کمتر از نیمی از دوزهای تحویل داده شده تاکنون ، معادل 47.3٪ را تجویز کرده است.

Pfizer دوزهای در نظر گرفته شده برای ایتالیا را کاهش می دهد

علی رغم نتایج عالی کمپین واکسیناسیون که در 27 دسامبر سال گذشته آغاز شد ، و آن را در رتبه بندی اول واکسیناسیون در اتحادیه اروپا قرار داد ، ایتالیا مانند بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا ، با کمبود دوز واکسن Pfizer-BioNTech به دلیل تصمیم یک جانبه این شرکت برای کاهش 29 درصدی سهم ویال های در نظر گرفته شده برای این کشور زیبا.

کمیساریای اضطراری دومنیکو آرکوری گفت که او با شرکت دارویی تماس گرفته است و وی به “عواقب احتمالی کاهش منابع” اشاره کرده و درخواست “بازپرداخت فوری مقادیر توزیع شده در کشور ما” و “رزرو ، در صورت عدم پاسخ ، هرگونه اقدام بعدی در همه مکان ها “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *