Covid-19 ، ایتالیا برای آخر هفته نارنجی: از دوشنبه زرد ، اما 5 منطقه تغییر رنگ نمی دهند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

بعد از تعطیلات آخر هفته ، بعضی از مناطق به دلیل ضریب Rt زیاد قادر به بازگشت به زرد نخواهند بود. در اینجا قوانینی آورده شده است که باید آنها را دنبال کنید.

ایتالیا برای آخر هفته 9 و 10 ژانویه با رنگ نارنجی برمی گردد. این فشار منجر به محدودیت شدید در آزادی حرکت و فعالیت بارها و رستوران ها خواهد شد. روز دوشنبه ، کالابریا ، امیلیا-رومانیا ، لومباردی ، سیسیل و ونتو نارنجی باقی می مانند ، در حالی که بقیه مناطق زرد رنگ باقی می مانند.

قوانینی برای منطقه نارنجی

این مصوبه برای پل از 5 ژانویه جایگزینی منطقه زرد تقویت شده با نارنجی را در روزهای تعطیل و روز قبل از 15 ژانویه در نظر گرفته است. با قوانین جدید ، محدودیت هایی در سفر و محدودیت در فعالیت های پذیرایی را اعمال می کنند.

در آخر هفته می توانید فقط در محدوده شهرداری خود حرکت کنید ، توقف در مراکز خرید و بارها و رستوران ها فقط برای تحویل خانه و خانه باز است. جابجایی در خارج از قلمرو شهرداری فقط در مراکز با جمعیت 5000 نفر ، در 30 کیلومتری مرزهای نسبی مجاز است ، به جز سفر به مراکز استان ها.

منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 5:00 صبح روز بعد ادامه دارد.

مناطق جدید در منطقه نارنجی

تجدید نظر در پارامترهای شاخص Rt ورود به باند نارنجی را برای 5 منطقه از این یکشنبه تعیین کرد. با قوانین جدید ، آستانه معرفی نوارهای نارنجی و قرمز به ترتیب 0.25 واحد کاهش یافته و به ترتیب به 1 و 1.25 رسیده است.

مطابق با آخرین نظارت شماره، شیوع عفونت در سراسر کشور در حال افزایش است ، اما کالابریا ، امیلیا-رومانیا ، لومباردی و ونتو Rt بالاتر از 1 دارند. سیسیل آن را لمس می کند ، اما هنوز هم می خواهد پس از ارائه گزارش فنی وارد گروه نارنجی شود ، که در آن CTS منطقه ای به مدت سه هفته منطقه قرمز درخواست کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *