Covid ، کمپین واکسیناسیون: اولین اسرائیل ، نهم ایتالیا در جهان

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

دولت اسرائیل بیش از 25٪ از جمعیت خود را واکسینه کرده است ، در حالی که ایتالیا با 1.85٪ واکسینه شده در میان بهترین کشورهای اتحادیه اروپا است.

ایتالیا در میان اولین کشورهای اروپایی و نهم در جهان برای واکسن هایی است که علیه Covid-19 تزریق می شود. در بیست و یکمین روز روز واکسن ، تاریخ شروع فعالیت واکسیناسیون در اروپا ، 1.18 ایتالیایی اولین دوز Pfizer / Biontech ، معادل 1.85٪ را دریافت کردند.

شکل بالاتر از میانگین اروپا 1.09 واکسینه شده در هر 100 نفر. در اتحادیه اروپا ، فقط دانمارک ، اسلوونی و مالت بهتر از ایتالیا عمل می کنند ، با 2.57٪ از جمعیت قبلا با دوز اول واکسینه شده اند ، همانطور که گزارش شده است مستقل.

دوز دوم

این یکشنبه ، تجویز دوز دوم دقیقاً سه هفته پس از نوبت اول ، در 27 دسامبر سال 2020 ، برای متخصصان مراقبت های بهداشتی آغاز می شود. اسپالانزانی گفت که 130 تقویت کننده وجود دارد که از امروز تا دوشنبه تجویز می شوند. مدت زمان بین اولین دوز Pfizer / Biontech و تقویت کننده باید در طی سه هفته باشد تا از اثر ایمنی اطمینان حاصل شود.

در بقیه دنیا

Belpaese عملکرد عالی خود را حتی در سطح جهانی حفظ می کند. طبق رتبه بندی تهیه شده توسط بلومبرگ ، ایتالیا در واقع نهمین در جهان در زمینه واکسیناسیون است.

از طرف دیگر ، اولین کشور اسرائیل است که با 25٪ از جمعیت واکسینه شده در رده های بالای جدول قرار دارد.

امارات متحده عربی ، بحرین ، انگلیس ، ایالات متحده ، دانمارک ، اسلوونی ، مالت ، ایتالیا و دهم اسپانیا به دنبال آنها قرار دارند.

انگلستان پس از بیش از یک ماه کارزار گسترده ، این واکسن را به حدود 45٪ افراد بالای 80 سال داده است. به گزارش سی.ان.ان به صورت زنده در Covid-19 ، وزارت بهداشت کشور این یکشنبه را اعلام کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *