Conte Dpcm جدیدی را امضا می کند ، چه چیزی را پیش بینی می کند؟

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

Dpcm ، به امضا Con كنته ، قوانين جديدي را براي انجام كارهاي اجتماعي و اجتماعي در قلمرو ملي ارائه خواهد داد.

امروز ، نخست وزیر جوزپه کنته ، Dpcm جدیدی را امضا کرد که شامل اقدامات برای تقابل و محدود کردن وضعیت اضطراری Covid’19 است.

در 15 ژانویه ، اکثر اقدامات برای محدود کردن همه گیری منقضی می شود ، و در حالی که دیروز دولت فرمانی را صادر کرد که ممنوعیت حرکت بین مناطق را تا 15 فوریه تمدید می کند ، Dpcm جدید باید قوانین به روز شده برای کار و فعالیت های اجتماعی در قلمرو ملی را ارائه دهد.

انتظار می رود در میان موارد جدید به اصطلاح منطقه سفید باشد ، اما در برخی موارد مدارس و موزه ها افتتاح می شود.

تحصیل در دبیرستان ها

از 18 ژانویه ، دبیرستان های دولتی می توانند بین 50 تا 75 درصد حضور و غیاب را برگردانند ، در حالی که بقیه دوره های آموزشی باید از راه دور و بخشی از کلاس در خانه باشد.

دانشگاه ها

دانشگاهها استقلال بیشتری دارند زیرا آنها ملزم به حضور در دانشگاه نیستند. هر دانشگاه می تواند بر اساس توانایی ها و نیازهای خود ، تدریس رو در رو یا از راه دور را تعدیل کند.

استثنائات فقط برای فعالیتهای آکادمیک و آموزشی که نیاز به حضور دارند وجود دارد که باید طبق مقررات مندرج در وزارت دانشگاه و تحقیقات انجام شود.

گیاهان زمستانی

اسکی باید کمی بیشتر صبر کند ، آسانسورها با توجه به طراحی Dpcm جدید تا 15 فوریه بسته خواهند بود.

با این حال ، از 15 فوریه به بعد ، گیاهان اگر اقدامات و دستورالعمل های کافی را انجام دهند ، می توانند باز شوند. اما ممکن است راه اندازی آسانسورها در 15 فوریه با تأخیر ماه ها راهی نباشد که همه مدیران پیست های اسکی انتخاب کرده اند.

دستمال سر

می توان میله ها را بیشتر تنگ کرد تا از ازدحام جمعیت در میدان ، که توسط افرادی که آخر هفته یا عصرها برای کنار هم بودن در خیابان می روند ، جلوگیری کند.

فروش مشروبات الکلی و آشامیدنی به طور کلی بعد از ساعت 18:00 در میخانه ها و میله های شراب ممنوع می شود. بنابراین صادرات تا ساعت 18:00 مجاز است.

موزه ها افتتاح می شوند

موزه ها می توانند مانند سایر مutesسسات و اماکن فرهنگی بازگشایی شوند ، به شرطی که ورود احتمالی و اقدامات امنیتی بهداشتی مناسب را برای جلوگیری از ازدحام مردم فراهم کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *