Confindustria ، بهبود ایتالیا به نیمه دوم سال 2021 موکول شد.

[ad_1]

برآوردهای جدید برای اقتصاد ایتالیا که “Confindustria” در “اقتصاد صاعقه” محاسبه کرده است گلگون نیست. جرقه رشد واقعی فقط از نیمه دوم سال 2021: امید به واکسن ها.

ارزیابی بهبود اقتصادی ایتالیا که توسط کنفیندوستریا در گزارش جدید شرح داده شده زیبا نیست. “حد فلاش“که وضعیت اقتصاد کلان را با توجه به میزان مصرف ، تعطیلی فعالیت ها ، سطوحی که در حد متوسط ​​باقی مانده و به یک کمپین واکسیناسیون امیدوار است ، تجزیه و تحلیل می کند.

طبق مرکز مطالعه Confindustria ، “بهبود تولید ناخالص داخلی ایتالیا به تأخیر افتاده است” و بهبود واقعی تا “اواسط سال 2021 ارزیابی نمی شود ، اگر واکسیناسیون باعث کاهش وضعیت اضطراری در سلامتی و شروع مجدد مصرف شود.”

واضح است که همه چیز براساس کمپین واکسیناسیون است. واکسن ها هر چه زودتر به مردم داده شوند ، زودتر می توانیم از شر محدودیت ها خلاص شویم. سرانجام ، وزیر منطقه ، فرانچسکو بوکا نیز روز گذشته به او یادآوری کرد.

قیچی بین خدمات و صنعت

Confindustria می نویسد ، حتی در اوایل سال 2021 ، فاصله در ایتالیا بین خدماتی که هنوز در بحران هستند و صنعتی که مانع آن می شود ، با روندهای مختلف و در پویایی مربوط به قیمت های مصرف کننده ، همچنان گسترده است.

در مورد صادرات ، ایتالیا ممکن است خوش بینانه باشد: “سناریو کمی بهبود یافته است”. در این حالت ، صادرات از مبادلات جهانی بهره مند می شوند که توسط کنفیندوستریا طبقه بندی می شوند “در حال گسترش آهسته”.

نرخ های حاکمیت

Centro Studi در Viale dell’Astronomia می نویسد ، اگر نرخ بهره دولتی علی رغم بحران سیاسی مداوم پایین باشد ، فقط “به لطف خرید گسترده اوراق بهادار توسط بانک مرکزی اروپا” ، این وضعیت را سرد می کند و مانع پرداخت مالیات بیشتر وزارت دارایی می شود. اوراق قرضه دولتی.

فاصله بین BTP ایتالیا و معادل اوراق قرضه آلمان برای 10 سال در روز جمعه 29 ژانویه 5.82 درصد کاهش یافت و به 111.6 واحد پایه رسید. لازم به ذکر است که از ابتدای سال تاکنون 4.58٪ تغییر داشته است.

پس انداز به عنوان یک اقدام احتیاطی

یکی دیگر از عناصر مهم اضافه شده به تصویر ، پس اندازهای محتاطانه ای است که توسط خانواده ها انجام می شود.

با پیوستن به یک وضعیت نامطمئن و در بعضی مواقع وخیم ، خانواده ها تمایل دارند خریدهایی را که می توانند به تعویق بیفتند به تعویق بیندازند ، پس اندازهایی را برای خودشان به وجود می آورند که به قصد آنها می تواند نیازهای برآورده نشده یا از دست دادن درآمد اساسی را تأمین کند.

از سوی دیگر ، این پدیده باعث کند شدن مصرف می شود ، همانطور که توسط Confindustria اشاره شده است ، که انتظار می رود سه ماهه اول سال 2021 با تولید ناخالص داخلی که نمی تواند مثبت باشد.

ترک

“اگر واکسیناسیون م effectiveثر و سریع باشد ، انتظار می رود که فقط از Q3 2021 ، بیش از برآورد اولیه ، یک بازگشت قوی باشد. در حقیقت ، کاهش محدودیت های ضد همه گیر باعث اعتماد به نفس و تقاضا می شود و منابع ذخیره شده در ماه های اخیر با پس انداز “اجباری” برای مصرف آزاد می شود. در صورت ادامه تداوم واکسن ها منجر به کاهش عفونت ها ، بهبود می تواند ادامه یابد. “

آرزوی همه و.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *