Cnh ، Agnelli در حال مذاکره با چینی ها از فاو برای فروش Iveco است

[ad_1]

این اعلامیه از طرف شرکت تحت کنترل Exor ، هولدینگ خانواده آنلی ، به دنبال یک سری بی میلی منتشر شده توسط رویترز اعلام شد. مذاکرات حدود یک سال متوقف شده است زیرا گروه چینی رقم “ناکافی” را ارائه داده بود.

Cnh Industrial ، شرکت تحت کنترل Exor ، هلدینگ خانواده Aneli ، گفت که “مذاکرات فروش اکثر گروه Iveco ایتالیا به گروه خودروهای فاو چین را از سر گرفته است”.

گزارش خبرگزاری رویترز که از روز گذشته بی احتیاطی را به نقل از سه منبع نزدیک به مذاکرات آغاز کرده بود.

مذاکرات پس از بن بستی که یک سال به طول انجامید از سر گرفته شد. در واقع ، طبق گفته همین آژانس ، در سپتامبر سال گذشته ، گروه خودروسازی متعلق به دولت چین ، که با فولکس واگن و تویوتا در چین نیز همکاری می کند ، پیشنهادی کمی بیش از سه میلیارد یورو برای خرید Iveco ارائه داد. رد کرد به عنوان “کافی نیست” توسط Cnh.

اکنون مذاکرات دوباره آغاز می شود. شرکت مستقر در چانگچون که خودروهای تجاری با مارک Jiefang تولید می کند ، قصد دارد طی دو سال آینده از بازار چین فراتر رود.

برای این کار ، او پیشنهاد خرید Iveco را افزایش می دهد ، از جمله تولید کامیون و اتوبوس ، و سهام کمی از FPT ، شرکت نیروگاه CNH را به دست می آورد. حرکتی که به این گروه چینی امکان ورود به بازار بین المللی وسایل نقلیه تجاری را می دهد.

به گفته سخنگوی CNH ، به نقل از La Repubblica، مذاکرات هنوز “در سطح مقدماتی” خواهد بود. اما سهام موجود در Piazza Affari در حال افزایش است. سود امروز شش درصد بود.

Iveco در حال حاضر با همکاری Saic Motor در چین ون تولید می کند. سرانجام ، طبق شایعات منتشر شده توسط رویترز ، این شرکت در پشت گروه بزرگ دیگری از چینی Shandong Heavy Industry قرار می گیرد که 3.5 میلیارد یورو را برای خرید آن روی میز می گذارد.

اما طبق شایعات پیشنهادی که توسط فاو ارائه شده است ارسال شده توسط Sole24Ore، بالاتر از این رقم خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *