CEI در مورد بحران دولت در کشور: “آشتی لازم برای بهبود شکستگی های همه گیر”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

اسقف ها ابراز نگرانی در مورد “ثبات کشور” در شرایط بحران سیاسی مانند بحران کنونی ، که به بحران ناشی از همه گیری می افزاید.

در جلسه زمستانی شورای اسقفی دائمی ، که دیروز توسط CEI با ویدئو کنفرانس برگزار شد ، مسئله نگران کننده آینده کشور مورد بحث قرار گرفت ، ابتدا با همه گیری و سپس با بحران دولت مشخص شد.

“این نگرانی برای ثبات کشور بود که اساس جلسه زمستانی شورای دائمی اسقف اعظم بود ، که دیروز در یک کنفرانس ویدئویی تحت رهبری کاردینال گوالتییرو باستی برگزار شد. در این مرحله ظریف ، فوریت آشتی ، که می داند چگونه شکستگی های مختلف ناشی از بیماری همه گیر ملی را بهبود بخشد ، “به” تمام اقشار مردم ، به ویژه آسیب پذیرترین و کمترین “حمله” خواهد کرد. توضیح می دهد CEI

“این کشور ، با وضعیت اضطراری بهداشتی و پیامدهای چشمگیر اجتماعی آن ، و اکنون توسط بحران سیاسی فعلی بیشتر مورد آزمایش قرار گرفت ، اساس انعکاس اسقف های مقابله با یکدیگر بود ، دقیقاً بر اساس تجزیه و تحلیل اخبار محلی و ملی تماس های مداوم در این سرزمین تصویری را در پرتو جهان باز می گرداند ، جایی که خلاقیت و مقاومت کل جامعه ایتالیا با عدم اطمینان در مورد آینده ، اضطراب در مورد کمبود یا از دست دادن کار ، افزایش قابل توجه فاجعه روانی ، ظهور اشکال جدید فقر که خانواده ها و مشاغل را خرد می کند “، CEI اضافه کرد.

پیش از این ، آژانس رتبه بندی آمریکایی Fitch Ratings ، در اظهار نظر در مورد اوضاع سیاسی فعلی ایتالیا ، با بهت و حیرت گفت: ایتالیا به رای گیری زودهنگام احتیاج ندارد ، بلکه دولتی قادر به استفاده موثر از بودجه های اروپا برای بهبود استراتژیک کشور است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *