AstraZeneca انتظار دارد هفته ای 2 میلیون واکسن آکسفورد ارائه دهد

[ad_1]

تاکنون واکسن آکسفورد فقط توسط آژانس دارویی انگلیس (MHRA) تأیید شده است ، منتظر نتیجه مقامات اروپایی و ایالات متحده.

از نیمه دوم ژانویه ، شرکت دارویی AstraZeneca می تواند هر هفته دو میلیون دوز واکسن را که با همکاری دانشگاه آکسفورد تولید شده است ، تحویل دهد. روزنامه تایمز با استناد به منابع ناشناس داخلی گزارش این موضوع را داد.

این منبع توضیح داد: “بنابراین این طرح باید خیلی سریع تهیه شود ، تا هفته سوم ژانویه باید به دو میلیون در هفته برسیم.”

واکسن آکسفورد دومین واکسن مورد تأیید آژانس داروهای انگلیس (MHRA) برای استفاده اضطراری در انگلیس است. چراغ سبز کمی قبل از پایان سال ، چهارشنبه ، 30 دسامبر ، روشن شد. لندن 100 میلیون دوز خریداری کرده است و انتظار می رود واکسیناسیون به زودی آغاز شود.

ایتالیا حدود 40 میلیون دوز واکسن Covid-19 را که توسط AstraZeneca و با همکاری شرکت دارویی ایتالیا Irbm Pomezia تولید شده است ، سفارش داده است. با این حال ، آژانس داروهای اروپا در تأخیر در چراغ سبز تأخیر کرده و درخواست داده های بیشتری در مورد نتیجه آزمایشات بالینی فاز III را دارد.

EMA در بیانیه ای در تاریخ 30 دسامبر ، همراه با داده های مربوط به واکسن AstraZeneca ، اظهار داشت که آنها از تصمیم MHRA مطلع بوده اند ، اما خاطر نشان کرد که مقامات انگلیس مجوز تأمین اضطراری موقت واکسن را صادر کرده اند ، در حالی که “Ema با تمام ضمانت ها در مورد مجوز بازاریابی کار می کند ، کنترل و تعهداتی که این امر تحمیل می کند. حکم رگولاتور اروپایی که تاکنون فقط به Pfizer / Biontech چراغ سبز نشان داده است ، در ژانویه پیش بینی می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *