Aifa به واکسن Moderna که می تواند برای مدت دو سال ایمن سازی شود ، چراغ سبز نشان می دهد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

رئیس اجرایی این شرکت با بیان اینکه این واکسن می تواند به مدت دو سال محافظت کند ، گفت: برای اطمینان از داده های بیشتری هنوز لازم است.

پس از تأیید EMA ، Aifa (آژانس Armaco ایتالیایی) نیز برای واکسن Moderna می آید.

برای رئیس آژانس ، جورجیو پالو و مدیر کل آن ، نیکولاس ماگرینی ، این به دلیل داده های “بسیار قانع کننده” مربوط به واکسن است ، که باید “سلاح بسیار قدرتمند و م anotherثر دیگری در نظر گرفته شود که مطمئناً بلافاصله بر سلامت در معرض خطرترین “.

ماگرینی با اشاره به Pfizer / Biontech گفت: “این اساساً معادل اولین واکسن است.”

طبق گفته مدیر عامل مدرنا ، استفان بانسل ، واکسن شرکت وی می تواند برای مدت طولانی ، حداکثر تا دو سال ایمن سازی شود.

وی گفت: “سناریوی کابوسی که در بهار توسط رسانه ها برای خطر واکسن فقط یک ماهه توصیف شد ، منتفی است. تجزیه آنتی بادی های تولید شده در واکسن بسیار کند است و بنابراین ما معتقدیم که محافظت می تواند چندین سال ادامه داشته باشد.” اظهار داشت که هنوز اطلاعات بیشتری برای تأیید قطعیت لازم است.

انتظار می رود اولین دوزهای Moderna هفته آینده به ایتالیا برسد.

صحبت از واکسن ها ، کمیساریا آرکوری ، فعالیت واکسیناسیون را بررسی کرد.

وی گفت: “ما 919،425 واكسن ، تقریباً یك میلیون ، در 294 نقطه اداری توزیع كرده ایم. برای این مرحله اول ، هدف خود را تعیین كرده ایم كه حداقل 65000-67،000 روزانه را اداره كنیم ، و تا حدی از این هدف نیز فراتر می رویم.”

آرکوری گفت که “در کمتر از یک هفته حدود 339 هزار ایتالیایی را واکسینه کرده ایم” و این باعث می شود ما “اولین کشور در رده بندی کشورهایی با جمعیت مشابه کشورمان” باشیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *