15 روز دیگر برای زکی زندان. تلخی وکلا: “ما منتظر آزادی بودیم”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

این دانشجوی 29 ساله از دانشگاه بولونیا از فوریه سال 2020 در مصر بازداشت شده است.

حدی نصرالله ، یکی از وکلای وی ، به ANSA گفت که بازداشت پاتریک زکی 15 روز دیگر تمدید شده است.

“پانزده روز کلماتی بود که وکیل از او پرسید که تصمیم دادگاه دو روز پیش در مصر که برگزار شد چیست.

15 روز زندان دیگر برای پاتریک زکی ، دانشجوی دانشگاه بولونیا در زندان برای مدت تقریبا یک سال در مصر به اتهام تبلیغات براندازی در اینترنت: وکیل وی هدی نصرالله به ANSA گفت.

مانند گذشته ، یکی از کارمندان سفارت ایتالیا در قاهره به همراه سایر دیپلمات های سفارت فرانسه ، هلند و کانادا در جلسه دادرسی شرکت کردند. دیپلمات ها سلامتی زکی را که در زندان تورات محبوس بود تأیید کردند. وجود دیپلماسی بین المللی اقدامی ایتالیایی در چارچوب سازوکار نظارت رویه ای اتحادیه اروپا است.

پاتریک زکی کیست

پاتریک جورج زکی مصری ، دانشجوی 29 ساله دانشگاه بولونیا ، بین 7 تا 8 فوریه سال 2020 در کشورش دستگیر شد.

از جمله اتهامات مطرح شده علیه وی ، اتهام تبلیغات خرابکارانه در فیس بوک است که توسط وکلای پسر به عنوان اخبار جعلی تعریف شده است.

خانواده او از اوایل ماه مارس او را ندیده اند و در گذشته او شکنجه علیه خود را گزارش کرده است ، که همچنین هدف او اخاذی از محقق در مورد رابطه او با ایتالیا و جولیو ریگنی بوده است. چندین جلسه بدون حضور زکی یا وکلای وی برگزار شد.

در اوایل ماه ژوئیه ، ریكاردو نوری ، نماینده سازمان عفو ​​بین الملل در ایتالیا ، از دولت كنته خواست كه از زندانیان عقیدتی ، از جمله زاكی ، با استفاده از عفو عمومی كه توسط عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر عفو شده است ، بخشود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *