یک مهاجر بی رحمانه مورد ضرب و شتم در Ventimiglia خودکشی می کند ، دادستان تحقیقات را آغاز می کند

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

ابتدا به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، سپس به یک مرکز پذیرایی منتقل شد ، اما در انزوای پزشکی قرار گرفت و زندگی خود را در خلوت کامل هزاران مایل از وطنش گرفت.

چه کسی زندگی موسی بالده 23 ساله را که در 9 مه سال گذشته در ونتیمیگلیا به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان خود را در CPR تورین به وجدان گرفت ، از دست خواهد داد؟

تاکنون دادستان تورین تحقیق در مورد این حادثه را آغاز کرده است تا سعی کند دلایل خودکشی بالده را درک کند.

وکیلی که پرونده وی را پیگیری کرد گفت که به نظر وی ، شرایط عمومی وی ، از وضعیت روانی ، به اندازه کافی ارزیابی نشده است.

“شخصی که مسئولیت عمومی به او سپرده شده است باید مسئولیت خود را بپذیرد و از روشهایی برخوردار باشد که شرایط خاص وی ، آسیب پذیری و بی ثباتی احتمالی وی را در نظر بگیرد. این اتفاق نیفتاد. ” همانطور که گزارش شده است از آنسا

در 9 مه توسط سه جوان در Ventimiglia مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، همچنین با کمک سلاح های نامناسب ، او را به زندان انداختند در تورین زیرا مجوز اقامت منظم نداشت.

این وکیل تأیید کرد که تا آنجا که او می دانست “حمایت روانی از موسی فعال نشده است”.

حتی برای ضامن ملی حقوق بازداشت شدگان ، مائورو پالما ، مرد جوان به درستی ردیابی نشد.

فرجام یک عمر

در 9 مه ضرب و شتم ، 10 روز در بیمارستان تشخیص داده شد. پس از خروج از بخش اورژانس ، مرد جوان به ایستگاه پلیس در Ventimiglia منتقل شد و از آنجا به مرکز اقامت (Cpr) در تورین منتقل شد.

این جوان 23 ساله ، اهل گینه ، وارد CPR تورین شد تا بلافاصله به دلایل بهداشتی در سلول انفرادی قرار گیرد (Covid-19) ، و او هرگز از خلوت انزوا بیرون نیامد. وی در شب بین شنبه 22 تا یکشنبه 23 ، خود را حلق آویز کرد و یک ملافه را دور گردن خود پیچید. او را در دستشویی اتاقش پیدا کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *