یک مرد در بیت کوین ثروت دارد اما خیرخواهی نمی کند

[ad_1]

ویرال

URL کوتاه شده

استفان توماس یک مبتکر اصلی آلمانی است که برای هارد دیسک IronKey خود رمزعبور دارد که با احتساب 7002 بیت کوین برای 269 میلیون دلار دیگر ، دوم از سهمیه 14 است. دو چادر انفرادی برای ricordarsela.

توماس که در شهر سانفرانسیسکو در آمریکا زندگی می کرد ، یک قطعه کاغذ با رمز عبور خود نوشته بود. IronKey در این حالت برنامه ای برای ارائه و استفاده از 10 مورد آزمایشی برای شناسایی رمز عبوری است که حاوی محتوای بلوک مسدود شده و هرگونه بررسی در هر گزارش است ، گزارش نیویورک تایمز.

Da allora l’informatico ha provato otle delle sue password پس از استفاده از سنزا موفقیت و ora gli rimangono انفرادی به دلیل tentativi per inserire quella corretta.

وی با ضبط اکتشافات آزمایشی خود برای دسترسی به دیسکو گفت: “من از تابستان و بازنشستگی خوشحالم. ما با یک استراتژی جدید سراغ رایانه رفتیم ، این کار نکرد ، یک راهکار جدید بود.”

توماس IronKey خود را در یک ساختار ایمن در این خانه حفظ کرده است و روش جدید crittografi trovassero را برای مجوز رمزعبور نقض کرده است. من به شما کمک می کنم تا به مشکل فکر نکنید.

“من به نقطه ای رسیدم که به من گفتند:” Lascia perdere il passato، solo per la tua sanità mental “، la lamentava.

قیمت بیت کوین نسبت به ماه گذشته بسیار بی ثبات است. رهبر ارزهای رمزنگاری شده در جهان باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران ثروت بزرگی را در این زمینه جمع کنند ، اما در این دوره 41000 دلار به ازای هر واحد سرمایه گذاری در سال 2021 جمع آوری می شوند.

معضل توماس یک خاطره عالی برای سرمایه گذاران است که ، بدون هیچ مشکلی ، در این بیت کوین فعالیت می کنند و در حال حاضر آلکونی ریسچی هستند. حساب های بانکی سنتی و اوراق بهادار آنلاین را می توان با حساب بدون رمز عبور به PayPal پرداخت کرد ، در حالی که ارز رمزنگاری شده هنوز استفاده نشده است.

در حال حاضر 18.5 میلیون بیت کوین وجود دارد که حدود 20٪ آنها مسدود یا مسدود شده اند و بعد از آن تنها شرکت Chainalysis قرار دارد. در کل ، لورو والور باید با حدود 140 میلیارد دلار ترمیم شود.
شرکت Wallet Recovery Services که به شما کمک می کند رمز عبوری را پیدا کنید ، برای افرادی که می خواهند اموال شخصی خود را بازیابی کنند به 70 روز کار نیاز دارد. شماره یک با احترام سوم احترام گذاشته شده برای حال حاضر حساب می شود.

سرمایه گذاران بیت کوین قادر به پذیرش مجموعه کلمات لورو و یادداشت های بی نهایت ناامیدی نخواهند بود. Molti hanno investito in cryptocurrency sin dai primi giorni della sua esistenza، quando nessuno era sicuro che queste valute virtuali sarebbero valse una fortuna.

“Nel corso degli anni direi di aver passato centinaia di ore cercando di accedere a questi portafogli. ، مدعی لس آنجلس.

Yasar ha diversi computer contestantni migliaia di bitcoin che ha estratto dai primi giorni della sua nascita. در حال حاضر ، quando queste risorse valgono centinaia di milioni di dollari ، non puoi accedervi perché ha perso le sue password molti anni fa. تنها چیزی که اکنون باید ساخته شود یافتن دیسک های سخت است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *