یک روز تعیین کننده برای آنتی بادی های مونوکلونال ، امروز Aifa تصمیم به استفاده اضطراری می گیرد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

پس از یک آزمایش آزمایشی رایگان با 10،000 دز در پاییز گفته شد. ماه گذشته ، آلمان اولین گروه لاتین را سفارش داد.

امروز ممکن است روز تعیین کننده ای برای مجوز درمان با آنتی بادی های مونوکلونال برای استفاده در مبارزه با ویروس کرونا در ایتالیا – سایپرز ، باشگاه دانش

بر این اساس ، هنگامی که Il Fatto Quotidiano در نسخه مقاله خود نوشت ، Aifa امروز با كمیته علمی فنی دیدار كرد تا تصمیم بگیرد كه آیا چراغ سبز را به استفاده فوری از درمان ضد ویروس باملانیویماب ، مانند آنچه در آلمان انجام شد ، روشن كند.

در واقع برلین ماه گذشته ، اولین گروه 200 هزار تومانی را خریداری کردبر دقیقاً از شرکت آمریکایی الی لیلی در کارخانه لاتینا تولید می کند.

درخواست مجوز هفته ها توسط جورجیو پالو ، رئیس ایفا پشتیبانی شده است ، که با رهبری کلی آژانس دارویی که با استفاده از درمان های آنتی بادی مخالفت کرده است ، درگیر شده است.

مصوبه ای براساس قانون 2019/2006 که قبلاً در سال 2015 در مورد ویروس ابولا استفاده شده بود ، اکنون برای استفاده از درمان کافی است.

پیشنهاد 10 هزار دوز رایگان در ماه اکتبر

در ماه اکتبر ، شرکت دارویی آمریکایی الی لیلی ، که دارای پایگاه اروپایی در ایتالیا است ، آزمایش مونوکلونال رایگان را برای 10،000 بیمار در ایتالیا ارائه داد.

در جلسه رهبران دولت ، AIFA ، کمیته علمی و فنی و شرکت آمریکایی ، پیشنهاد آزمایش لغو شد.

تأخیر واکسن ها و آماده شدن برای مونوکلونال

این موضوع پس از اعلامیه های Pfizer ، AstraZeneca و Moderna در مورد تاخیرهای احتمالی در تحویل دوزهای توافق شده واکسن ضد Covid ، بسیار موضعی شد.

در 12 ژانویه ، پالو با درخواست مرحله آزمایشی به دفتر بازگشت ، اما با شروع مطالعه رویانی برای مونوکلونال توسکانی ، تأخیر دیگری رخ داد.

اکنون به نظر می رسد که جاده مشخص شده است و ایتالیا همچنین می تواند مقدمات درمان تولید شده در چند کیلومتری رم را فراهم کند ، همچنین برای معالجه رئیس جمهور سابق ایالات متحده استفاده می شد دونالد ترامپ

تولید کننده: ما به همه بجز ایتالیا می فروشیم

بر صفحات واقعیت همچنین عصبانیت کارآفرین تولید کننده Bamlanivimab.

“دارو از گیاه من بیرون می آید. آیا می دانید اگر او را از این دروازه بیرون بیاورم چه اتفاقی برای من می افتد؟ من دستگیر می شوم ، زیرا در ایتالیا مجاز نیست. “، گفت: آلدو براکا ، مالک داروهای Bsp در لاتین

مطالعات اخیر منتشر شده کاهش 70 درصدی خطر مرگ را تأیید می کند.

این دارو از ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل ، آلمان ، انگلیس و مجارستان خریداری شده است.

“از زمان شروع حمل و نقل کالا ، شب خوابم نبرد. او نه یک بار ، بلکه ده بار من را عصبانی کرد. این رو هم بنویس اما لطفاً اضافه کنید: ایتالیا باید اقدامی انجام دهد – او صریح گفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *