گوگل مکان هایی را برای شرکت در زمینه واکسیناسیون Covid در ایالات متحده فراهم می کند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

مدیر اجرایی گوگل از سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری خبر داده است که بیشتر این مبلغ صرف تبلیغات واکسیناسیون خواهد شد.

شرکت چندملیتی گوگل اعلام کرده است که آماده است مجموعه ای متعلق به این شرکت را برای کمپین واکسیناسیون Covid-19 در ایالات متحده فراهم کند.

برای اعلام اینکه مدیر عامل Google و Alphabet Sundar Pichai است با ارسال پست طولانی در وبلاگ خود:

“برای حمایت از تلاش های واکسیناسیون ، با شروع از ایالات متحده ، ما مجموعه ای از امکانات Google – مانند ساختمان ها ، پارکینگ ها و فضاهای باز – را برای کمپین واکسیناسیون در دسترس قرار خواهیم داد. این سایت ها بر اساس دستورالعمل های ذکر شده در هر کسی آزاد خواهند بود. از ایالت های جداگانه و دولت های محلی برای واکسن ، “در این وبلاگ آمده است.

به گفته پیچای ، گوگل آماده است تا 150 میلیون دلار برای تحریک فعالیت واکسیناسیون و به ویژه آگاهی از نیاز به ایمن سازی بخش خوبی از مردم در بشقاب قرار دهد:

“امروز ما اعطای کمک مالی 100 میلیون دلاری به بنیاد CDC ، WHO و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان را انجام می دهیم. ما 50 میلیون دلار دیگر در مشارکت با آژانس های بهداشت عمومی سرمایه گذاری خواهیم کرد تا با اطلاعات واکسن به محروم ترین جوامع برسیم.” ، بنویسید دوباره Pichai.

Google یک کمپین منطقه ای و ایالتی برای کمک به شهروندان ایالات متحده برای یافتن راه خود به نزدیکترین مراکز واکسیناسیون راه اندازی خواهد کرد:

“ما جزئیاتی از قبیل تعیین وقت ملاقات یا مشاوره پزشکی ، محدودیت دسترسی به گروه های خاص و دسترسی امکان پذیر را شامل خواهیم شد. ما در حال کار با شرکایی مانند VaccineFinder.org ، ابتکار بیمارستان کودکان بوستون و سایر منابع معتبر مانند آژانس های دولتی و داروخانه ها هستیم تا اطلاعات سایت های واکسیناسیون را جمع آوری و در دسترس قرار دهیم. “

مقامات ایالات متحده با دریافت مجوز اضطراری ، Pfizer-BioNTech و Moderna اواخر سال گذشته یک کمپین ملی واکسیناسیون را آغاز کردند.

طبق منابع دولتی ، از 23 ژانویه ، تقریباً 20.5 میلیون دوز واکسن ویروس کرونا در ایالات متحده تجویز شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *