گزارش Unioncamere ، 270،000 شرکت در سال 2020 تعطیل شدند

[ad_1]

با وجود همه گیری ، در سال 2020 تعداد شرکت های ثبت شده در ثبت ملی افزایش می یابد. این رقم را می توان در گزارش Unioncamere در مورد تغییرات جمعیتی کارآفرینی مشاهده کرد.

با حدود 292 هزار ثبت نام است 273 هزار فسخ به ثبت تجاری در 2020 و ترازنامه ای که یادداشت های a + 0.32٪ سال تازه به پایان رسیده نتیجه مثبت برای بخش تجارت را نشان می دهد. این داده ها از گزارش Unioncamere در مورد تولد و فوت شرکت ها طی یک سال گذشته بدست آمده است.

طبق اطلاعات جمع آوری شده در سال 2020 ، 292308 شرکت وجود دارد. در برابر آنها ، 272،992 شرکت برای مدت مشابه تعطیل شدند. با این حال ، لغو فعالیت ها از ثبت تجارت در سه ماهه اول متمرکز شده بود ، به طوری که در این دوره بیشترین پیامدهای شیوع Covid مشاهده خواهد شد.

“انقباض شدید در جریان ثبت نام و لغو شرکت ها ، احتیاط را در تعیین کمیت اثرات کاهش اجباری در بسیاری از بخشهای اقتصادی در نظر گرفته است. همانطور که قبلاً اشاره شد ، صبر در انتظار نتایج سه ماهه اول سال جاری مفید خواهد بود. به طور سنتی ، در واقع ، بسیاری از اعلامیه های تعطیلی دریافت شده از ثبت شرکت ها در آخرین روزهای سال به طور آماری در سال جدید محاسبه می شوند. ” خوانده می شود در بیانیه مطبوعاتی Unioncamere.

طبق گزارشی که در پایان سال 2020 توسط Confcommercio تهیه شده است ، شرکتهایی که تعطیل خواهند شد تمرکز بیشتری در بخشهای پوشاک ، خیابان و پمپ بنزین خواهند داشت. بسیاری از آژانس های مسافرتی ، بارها و رستوران ها نیز بسته خواهند شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *