گزارشگران نهایی و مثبت Rai Sport 2020 اروپا: آلبرتو ریمدیو جایگزین می شود

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

فیبریلاسیون در حلقه های آبی با توجه به فینال ومبلی در روز یکشنبه. اعضای Rai Sport از نظر ویروس کرونا مثبت هستند و یکی از آنها این روزها در Coverciano حضور دارد.

دوش آب سرد و زنگ خطر در تیم خبرنگاران و تیم فنی Rai Sport پس از تیم ملی آتزوری ها. روزنامه نگار ، آلبرتو ریمدیو و تکنسین های رای آزمایشات تامپون های مولکولی مثبت بوده و به دلایل واضح قادر به اظهار نظر ومبلی در مورد فینال انگلیس و ایتالیا برای مسابقات قهرمانی اروپا 2020 نخواهند بود.

خیلی ها بهشت ​​به دنبال جایگزینی برای Remedy هستند کوریره دلو اسپورت نام استفانو بیزوتو را ایجاد می کند ، که در گذشته مسابقات تیم ملی A ، و به ویژه زیر 21 سال را تا 2012 هدایت می کرد.

در حال حاضر موارد مثبت سه خواهد بود و همه خوب هستند. به غیر از روزنامه نگار ریمدیو ، دو نفر دیگر تکنسین هستند که یکی از آنها در فلورانس است و گمان می رود در مرکز کاورچیانو و دیگری در لندن حضور داشته باشد.

عملیات بهداشتی در Coverciano

پاسخ فوری بهداشت از طرف اتحادیه فوتبال ، که بلافاصله پروتکل بهداشتی مرکز فنی کووسیانو را فعال می کند ، حتی اگر بازیکنان در چیزی شبیه به یک حباب زندگی کنند که نمی توانند از آن خارج شوند و بنابراین با افراد خارج از آبی در تماس مستقیم نیستند . کارکنان

در دسترس اتحادیه فوتبال ، از کنفرانس های مطبوعاتی حاضر در آن صرف نظر کنید. امروز ساعت 2 بعدازظهر لئوناردو بونوچی فقط به صورت آنلاین برگزار می شد.

راي ، به نوبه خود ، پروتكل داخلي را فعال كرده است تا در صورت مثبت بودن ساير كاركنان راي اسپورت بعد از تيم ملي ، در اين ساعات تحت يك سواب مولكولي قرار گيرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *