کوید ، مشاور امنیت ملی ایالات متحده: “شواهد واضح مبدا در آزمایشگاه ووهان”

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

ایالات متحده بارها و بارها از چین به عنوان کشوری که از آن همه گیر Covid-19 آغاز شده است ، نام برد و دولت پکن را به تسهیل انتشار بیماری زا متهم کرد.

متیو پوتینگر ، مشاور امنیت ملی ایالات متحده گفت ، ایالات متحده شواهد زیادی دارد که COVID-19 در آزمایشگاهی در ووهان تولید می شود و ناخواسته در محیط زیست آزاد می شود.

گزارش ها دیلی میل به نقل از یان دانکن اسمیت ، یکی از رهبران حزب محافظه کار سابق انگلیس ، که ادعا می کند وی به همراه دیگر اعضای انگلستان در یک کنفرانس ویدیویی با پوتینگر شرکت کرده است.

“شواهد فزاینده ای نشان می دهد که آزمایشگاه [di Wuhan, ndr] قابل اعتمادترین منبع انتشار ویروس است “، کلماتی بودند که به پوتینگر نسبت دادند.

پوتینگر از ابتدای شیوع بیماری همه گیر آمریکا یکی از سرسخت ترین طرفداران نظریه آزمایشگاه ووهان بوده است و معلوم است که اطلاعات ایالات متحده ماه ها برای به دست آوردن اطلاعاتی در حمایت از این نظریه کار می کرد.

پکن از یک خاستگاه چند مرکزی متقاعد شده است

دقیقاً همزمان با گزارش دیلی میل از اظهارات پوتینگر ، وزیر امور خارجه چین ، وانگ یی اعلام كرد كه تحقیقات انجام شده توسط پكن در مورد منشا ویروس كرونا به نتیجه رسیده است.

نتایج آخرین نسخه کاملاً متفاوت از نسخه پشتیبانی شده توسط آمریکایی ها خواهد بود ، یعنی. همه گیری که پس از شیوع چندین شیوع در مناطق مختلف جهان آغاز شد.

وی تکرار کرد که چین اولین کشوری است که موارد Covid-19 را در انسان شناسایی و کشف کرده و یک ماشین علمی برای جداسازی ژنوم پاتوژن جدید راه اندازی کرده است ، بنابراین به مبارزه با آن کمک می کند.

وزیر سپس خاطر نشان كرد كه پكن در خط مقدم مبارزه با اطلاعات نادرست در مورد مسئله كووید و دفاع از “حافظه جمعی در مبارزه با بیماری همه گیر” بود.

نسخه WHO

تا به امروز ، سازمان بهداشت جهانی نسخه قطعی از منشا ویروس کرونا را ارائه نداده است ، زیرا صفر بیمار هنوز با قطعیت شناسایی نشده است.

با پیشرفت تحقیقات ، ایالات متحده WHO را به یک دست نشانده در دست چین متهم کرد ، رئیس جمهور ترامپ در ماه مه اعلام کرد که بودجه بین المللی را کاهش می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *