کوید ، لاتزیو: بیش از 40،000 برای واکسن Covid در دهه 1980 ذخیره شده بود

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

مدیر خدمات اطلاع رسانی LazioCrea در سخنرانی خود در ارتباط با Il Corriere della Sera در مورد سیستم رزرو واکسن Covid برای بیش از 80 سال در لاتزیو صحبت کرد که بلافاصله پس از اولین بار ناپدید شد.

“یک ازدحام عادی با قله های 10،000 دسترسی همزمان به برنامه وب بین 13.30 تا 15 وجود دارد. فرزندان و نوادگان که از طرف والدین و پدربزرگ و مادربزرگ رزرو می کنند ، حتی دو بار در یک زمان. اما هر روش دسترسی پیدا کرد و بیش از 5 دقیقه طول نکشید. ” مائوریتزیو استمبو، مدیر خدمات اطلاعاتی در LazioCrea ، که در مورد سیستم رزرو واکسن Covid برای بیش از 80 سال در لاتزیو صحبت می کند.

استومبو گفت: “پیش بینی پایان روز برای دوز دو بار مدرن و فایزر 40000 نفر رزرو شده است ، یعنی بیش از 80000 جلسه برنامه ریزی شده. در 10 روز مخاطبان بالای 80 سال را خسته خواهیم کرد.”

LazioCrea: کمی نگرانی در مورد تأخیرهای اولیه ، یک روز کلیک نبود

“دکمه” اضطراب F5 “وجود داشت که شما برای به روزرسانی صفحه وب استفاده می کنید. همه اینها بهمراه درخواستهای دسترسی مداوم و مکرر مرتبط هستند. ترافیک ایجاد شد ، اما به لطف سازگاری تدریجی سیستم ، در مدت کوتاهی از بین رفت. می خواهم دوباره تکرار کنم که این روز یک روز کلیک نبود ، واکسن ها برای همه در دسترس هستند “، گفت: استومبو ، اطمینان داد که شما می توانید برای همه وقت ملاقات بگذارید.

مدیر تصریح کرد که آزمایش های کارایی در روزهای گذشته در 20-30 هزار دسترسی انجام شده است.

“از 7.30 مرکز تماس با تابلو و شماره تلفن فعال بود و در ساعت 12 برنامه وب ، که انتظار داشتیم طی 15 دقیقه باشد ، باید شروع شود ، با توجه به تعداد زیادی از کاربران که ساعتها در صف بودند. در هفت دقیقه اول 2220 رزرو انجام دادیم که 1600 مورد از طریق تلفن. از ساعت 16:00 ، 12 هزار رزرو پردازش شد که 60٪ آنها از طریق سایت انجام شده است. با توجه به فعال بودن این برنامه وب 24 ساعته ، این سهم سپس به 72 درصد افزایش یافت. 24 “استومبو را توضیح داد.

“ما یک بستر مقیاس پذیر است که ، به عبارت ساده ، منابع را در جایی که بیشترین نیاز باشد اختصاص می دهد. تخصیص فوری تمام فضاهای واکسن منجر به بحران در بخشهای دیگر می شود. دیروز ، تقویم جلسات را تا 16 فوریه تکمیل کردیم ، اما واکسیناسیون برنامه ادامه دارد. “استمبو نتیجه گرفت.

پیش از این ، دستور پزشکان رم وجود چندین دوز واکسن موجود را محکوم کرد. طبق گفته رئیس سفارش ، این دوزها به جای کارکنان بهداشتی لاتزیو به کارمندان اداری می رسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *