کوید ، رونزولی (فیلیپین): “به دلیل نبردهای من برای واکسن اجباری تهدید به مرگ”

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

سناتور ایتالیایی پس از تعهد به واکسیناسیون پزشکان و کارمندان بهداشت ، اکنون می خواهد تعداد کارکنان مدرسه را افزایش دهد.

لیسیا رونزولی ، نماینده Forza Italia ، موضوع جنگ بدون واکسن اجباری است. به عنوان مهمان صبح روز پنجشنبه در Agorà ، در Rai 3 ، سناتور گفت که او حتی ایمیل های خشن و حتی تهدید به مرگ از طریق ضد واکسن ها دریافت کرده است.

رونزولی به آگورا گفت: “این نبردی است که من به آن اعتقاد دارم و به جلو می روم.”

این سناتور از اولین سازمان دهندگان واکسیناسیون اجباری برای پزشکان ، پرستاران و کارمندان بهداشت بود. او اکنون می خواهد الزام معلمان را برای جلوگیری از DAD در ماه سپتامبر افزایش دهد.

وی گفت: “آزادی من برای واکسیناسیون درست در جایی شروع می شود که آزادی آلوده نشدن اعم از بیمار در بیمارستان یا کودک در مدرسه آغاز شود.”

در حقیقت ، این سناتور اذعان کرد که کارکنان مدرسه به کار واکسیناسیون تعهد زیادی دارند و در ایتالیا حدود 200000 معلم وجود دارد که هنوز واکسینه نشده اند. وی معتقد است باید راهی برای افزایش آگاهی و فشار برای واکسیناسیون یافت.

وی گفت: “اگر تنها راه مجبور كردن واكسن به افراد مجبور كردن آنها باشد ، باید مجبور شوند.”

“در مورد این موضوع ،” من ادامه دادم ، من نبردی را ایجاد می کنم که در زندگی شخصی من مشکلاتی ایجاد می کند ، بین تهدید به مرگ و ایمیل های No Vax ، که به یک فرقه خشن تبدیل می شوند. من عواقب آن را می پردازم ، اما این نبردی که به آن اعتقاد دارم و ادامه خواهد داشت. ”

واکسن زدن در ایتالیا

به گزارش آیفا ، تاکنون تقریباً 60 میلیون دوز در ایتالیا تجویز شده است و 46.82 درصد از مخاطبان چرخه واکسیناسیون را به پایان رسانده اند.

تعداد دوزهای واکسن کوویید تجویز شده 59،368،398 از مجموع 65،729،555 دوز بود. اثربخشی کمپین واکسیناسیون ، که با نسبت دوزهای تجویز شده / دریافت شده اندازه گیری می شود ، 90.3 درصد است. تعداد افرادی که با هر دو دوز یا واکسن تک دوز ایمن شده اند 25286،020 نفر بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *