کوید ، تئوری فرار آزمایشگاه ، روزنامه نگار سوئدی می گوید: “مجبور به توقف تحقیقات”

[ad_1]

https://it.sputniknews.com/20210622/covid-theory-fugue-fabue- از- آزمایشگاه- روزنامه نگار-سوئدی-بیان-تحقیق-وقفه-انقباضی–11836632.html

کوید ، تئوری فرار آزمایشگاه ، روزنامه نگار سوئدی می گوید: “مجبور به توقف تحقیقات”

کوید ، تئوری فرار آزمایشگاه ، روزنامه نگار سوئدی می گوید: “مجبور به توقف تحقیقات”

روزنامه نگار علوم ، بودیل آپلکیست ، که برای اپراتور ملی سوئد SVT کار می کند ، گفت که او باید تحقیق را متوقف کند … 22.06.2021، Sputnik ایتالیا

2021-06-22T17: 55 + 0200

2021-06-22T17: 55 + 0200

2021-06-22T17: 55 + 0200

ویروس کرونا در سراسر جهان

جهان

/ html / head / meta[@name=”og:title”]/ @ محتوا

/ html / head / meta[@name=”og:description”]/ @ محتوا

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/904/81/9048174_0:160:3073:1888_1920x0_80_0_0_f8350e4a06cac6ce4d45ed628f8f57ea.jpg

Apelqvist جرات می کند که آژانس مدیریت اضطراری سوئد (MSB) و رسانه ها به زودی به نسخه ای مبنی بر اینکه Covid-19 در آزمایشگاه منشأ گرفته است فقط به عنوان “تئوری توطئه” اشاره کنند. در ابتدای همه گیری ، چندین محقق آن را پیوند دادند. بر این باورند که او باید از نزدیک به آزمایشگاه در شهر ووهان چین ، جایی که اولین موارد کوید پیدا شد ، نگاهی بیندازد ، وقت آن است که تحقیقات دقیق انجام شود ، زیرا پیشنهاد وی با چنان تردید و سوال از سردبیران روبرو شد که مجبور شد از پروژه خودداری کنید وی گفت: “من کاملاً نمی خواهم به عنوان یک تئوریسین توطئه درک شوم. این برای من به عنوان یک روزنامه نگار ویرانگر خواهد بود.” تجدید نظر خواه وی افزود: “این واقعیت که ما حتی جرات نکردیم که به گونه ای متفاوت آن را ببینیم ، به نظر من کاملا جدی است.” رسانه Världen Idag از اپراتور تلویزیون SVT س askedال کرد که چرا غول تلویزیون دولتی اینقدر طولانی شد. نسخه آزمایشگاهی منشأ احتمالی. منشا بیماری همه گیر COVID-19 ناشناخته مانده است. با این وجود ، نظریه ای مبنی بر اینکه ویروس ممکن است از آزمایشگاه منشأ گرفته و به طور تصادفی درز کرده باشد ، علی رغم نشت آزمایشگاهی خطرناکی که در گذشته رخ داده است ، در ابتدا به عنوان یک توطئه خطرناک مشخص شد. – از جمله سیاه زخم ، SARS ، بیماری تب برفکی و ابولا – مشکلات بازداشت هنگام حمل و نقل ، حوادث قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا کشنده برای کارکنان آزمایشگاه و همچنین دفع نامناسب زباله های آلوده و فرار از حیوانات آزمایشگاهی. در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده و دستیارانش انتقادات زیادی را به دلیل ابتلا به ویروس در آزمایشگاه چین دریافت کرده اند ، جان بایدن وی به نهادهای اطلاعاتی این کشور دستور داد تحقیقات را گسترش دهند تا بفهمند ویروس کرونا به طور طبیعی با پرش از گونه ای به گونه دیگر ، یا به طور تصادفی از انستیتوی ویروس شناسی ووهان خارج شده است. این یک نقطه عطف در لحن رسانه های جریان اصلی و در رویکرد غول های رسانه های اجتماعی بود. از جمله موارد دیگر ، فیس بوک درمان نظریه “مصنوعی کوید” را به عنوان یک تئوری توطئه متوقف کرد.

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

2021

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

خبرنامه

سپس که

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/904/81/9048174_170-0 :: 2901: 2048_1920x0_80_0_0_53ba7b48b5f043c7790ffc1ef0dc617b.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

ویروس کرونا در جهان ، جهان

روزنامه نگار علوم ، Bodil Apelkvist ، که برای اپراتور ملی سوئد SVT کار می کند ، گفت که وی باید به دنبال درخواست از هیئت تحریریه ، تحقیق درباره نظریه منشا ویروس کرونا را آزمایش کند

Apelqvist جرات می کند که آژانس مدیریت اضطراری مدنی سوئد (MSB) و رسانه ها به زودی نسخه ای را که ممکن است Covid-19 در آزمایشگاه منشأ گرفته باشد فقط به عنوان “تئوری توطئه” ذکر کنند.

وی با اشاره به یک نقطه عطف که اکنون اتفاق می افتد ، به وورلدن ایداگ گفت: “آن زمان ، یک سال پیش ، اتفاق نظر وجود داشت که این یک تئوری توطئه است.”

در ابتدای همه گیری ، آپلکوویست گفت که چندین محقق با او تماس گرفته اند که فکر می کنند او باید از نزدیک آزمایشگاه در شهر ووهان چین را مشاهده کند ، جایی که اولین موارد کوید در آنجا یافت شد.

روزنامه نگار او گزارش می دهد او وقت انجام تحقیقات عمیق را نداشته است ، زیرا پیشنهاد وی با چنان تردید و س questionsالات ویراستارانش روبرو شده بود که مجبور شد پروژه را کنار بگذارد.

آپلکیست گفت: “من کاملاً نمی خواهم به عنوان یک تئوریسین توطئه درک شوم. این برای من به عنوان یک روزنامه نگار ویرانگر خواهد بود.” وی افزود: “این واقعیت که ما حتی جرأت نمی كردیم جور دیگری ببینیم ، به نظر من كاملاً جدی است.”

رسانه Världen Idag از اپراتور تلویزیون SVT س askedال کرد که چرا غول تلویزیون دولتی برای مدت طولانی موقعیت خود را تغییر داده و شروع به گزارش در مورد نسخه مبدا آزمایشگاهی کرده است.

در این پاسخ آمده است: “SVT وضعیت تحقیقات جهانی پیرامون همه گیری را رصد می کند. به طور کلی ، گزارش های SVT با سایر نسخه ها تفاوتی ندارند.”

منشا بیماری همه گیر COVID-19 ناشناخته مانده است. با این حال ، این نظریه که ویروس ممکن است از یک آزمایشگاه منشأ گرفته و به طور تصادفی درز کرده باشد ، در ابتدا به شدت به عنوان یک توطئه خطرناک برچسب گذاری شد ، اگرچه اکنون در گذشته نشت آزمایشگاهی خطرناکی وجود داشته است.

لیست شناخته شده حوادث ایمنی زیستی آزمایشگاهی در سراسر جهان شامل عفونتهای تصادفی اکتسابی آزمایشگاهی و ترشح عوامل بیماری زای کشنده – از جمله سیاه زخم ، SARS ، بیماری تب برفکی و ابولا – مشکلات محدودیت حمل و نقل ، حوادث قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا کشنده به آزمایشگاه پرسنل ، و دفع نامناسب زباله های آلوده و فرار از حیوانات آزمایشگاهی.

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده و دستیارانش انتقادات زیادی را به دلیل ابتلا به ویروس در آزمایشگاه چین دریافت کرده اند ، جان بایدن ، جو بایدن ، به سازمان های اطلاعاتی این کشور دستور داده تحقیقات خود را در مورد اینکه ویروس کرونا با پرش از آن به طور طبیعی بوجود آمده است ، گسترش دهند. گونه ای از گونه های دیگر یا به طور تصادفی از انستیتوی ویروس شناسی ووهان درز کرده است. این یک نقطه عطف در لحن رسانه های جریان اصلی و در رویکرد غول های رسانه های اجتماعی بود. از جمله موارد دیگر ، فیس بوک درمان نظریه “مصنوعی کوید” را به عنوان یک تئوری توطئه متوقف کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *