کوید ، بدون تماس انسان احساس تنهایی را افزایش می دهد

[ad_1]

این نتیجه دو مطالعه است که توسط Nivea چند ملیتی در مورد اثرات انسداد و اقدامات محدود کننده ، به ویژه در گروه هایی که بیشتر در معرض خطر هستند ، مانند نوزادان نارس ، کم بینایان یا افراد مسن مبتلا به زوال عقل ، تأمین مالی شده است.

نه تنها انزوا وجود دارد ، بلکه فقدان ارتباط انسانی نیز وجود دارد که باعث شده هر ثانیه احساس تنهایی بی سابقه ای را در طی شیوع بیماری کوید ایجاد کند.

این مورد توسط دو مطالعه علمی که توسط مارک Nivea تأمین شده است و محصولات مراقبت از پوست را ارائه می دهد ، سیاه و سفید است. جستجو قبل و در حین قفل انجام شد ، طبق آنچه در آنسا می خوانیم، “ارتباط نزدیک بین احساس تنهایی و عدم تماس با دیگران ، از نظر جسمی و عاطفی را نشان داده است”.

به طور خلاصه ، مطالعات نشان می دهد که تماس بدنی برای درک “وحدت و نزدیکی” ضروری است و در قلب “فواید اثبات شده برای سلامتی” خواهد بود. به طور خاص ، تحقیقات انجام شده توسط شرکت در شکننده ترین دسته ها ، مانند نوزادان تازه متولد شده ، بر نوزادان نارس، سالخوردگان مبتلا به زوال عقل سالخورده، یا افراد دارای اختلالات بینایی به شدت تحت تأثیر محدودیت های اعمال شده توسط کوید تأکید کنید.

برای پروژه های پشتیبانی از این افراد که حدود 150 هزار نهاد را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، این برند اعلام کرد که 20 میلیون یورو سرمایه گذاری خواهد کرد.

برای برجسته کردن خطرات جدایی بین والدین و نوزادان ، به ویژه نوزادان نارس ، که چند روز پیش توسط قوانین ضد عفونت اعمال شده است ، از پیک، فابیو موسکا ، رئیس انجمن نوزادان ایتالیا.

این متخصص گفت “لازم است” تا آنجا كه ممكن است “از” جدایی صفر “حمایت شود ، یك كمپانی كه توسط بنیاد اروپایی برای مراقبت از نوزادان متولد شده است تا اطمینان حاصل شود كه نزدیكی به نوزاد در قلع حتی در دوره دشواری كه ما پشت سر می گذاریم. “

جدایی در روزهای اول زندگی در واقع می تواند منجر به “استرس” شود که “تأثیرات منفی در کوتاه مدت و بلند مدت” ایجاد می کند.

سرانجام ، انزوای اجتماعی همانطور که هیچ در روابط مختلف ، کسانی را که ناراحتی اولیه دارند ، مانند افسردگی یا اختلالات خوردن ، در معرض خطر قرار می دهد. شکنندگی ، که ، موسسه عالی بهداشت توضیح می دهد ، با محدودیت های اعمال شده در حاوی ویروس ، می تواند منجر به سو abuse مصرف الکل یا تشدید آسیب شناسی های انسانی شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *