کوید ، آزولینا: فقط مدرسه را فدا کنید ، ما در 7 ژانویه به کلاس بازگشتیم

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

وزیر آموزش و پرورش لوسیا آزولینا این موضوع را پذیرفت ، در حالی که مناطق و اتحادیه ها با درخواست به تعویق انداختن ، در مورد مناسب بودن بازگشت دانش آموزان دبیرستانی به کلاس درس تردید ایجاد کردند. اما نخست وزیر جوزپه كنته نیز در طی اجلاس با اکثریت روسای نمایندگان ، بر ضرورت بازگشایی مدارس تأكید كرد.

“می توانم آمادگی دولت را برای بازگشایی مجددا تأیید کنم. ما دوست داریم این کار را در ماه دسامبر انجام دهیم ، اما به درخواست مناطق آن را به تعویق انداختیم. سپس ما می خواستیم به 75٪ برگردیم و در عوض پیشنهاد 50٪ را پذیرفتیم. ما همکاری کردیم: اکنون وقت آن است که به کلاس برگردیم ، “آزولینا در مصاحبه با فاکت گفت.

وزیر یادآور شد که توافق دسامبر گذشته توسط دولت ، مناطق و مقامات محلی برای بازسازی مدرسه در حضور ، که برای تقویت حمل و نقل ، خط ردیابی ترجیحی در مدارس ، تکان دادن بیشتر م institutionsسسات مدرسه ، همچنین دفاتر و تجارت فراهم می کند ، فعالیت ها: “ما در مورد تعهدات سیاه و سفید صحبت می کنیم ، با بهبود پیگیری در مدارس. اگر شما نسبت به کل دولت متعهد هستید ، انتظار دارم که به آن احترام گذاشته شود. “

آزولینا گفت: “مدرسه یک سرویس عمومی عمومی است ، ما نمی توانیم فرزندان خود را فدا کنیم ، و همچنین نمی توانیم فکر کنیم که آموزش از راه دور می تواند جایگزین آموزش حضوری شود” ، همچنین به این دلیل که “اگر در این مرحله منحنی مسری بالا رود ، این امر باعث نمی شود این ممکن است تقصیر دبیرستان ها باشد ، زیرا آنها دو ماه تعطیل شده اند “.

“می توان گفت که مدرسه سهم خود را انجام داده است. وزیر در پایان گفت ، اگر اقدامات محدود کننده جدیدی لازم باشد ، اکنون باید به دنبال آنها در بخشهای دیگر باشیم.

تردید در مورد بازگشت به کلاس

در حمایت از لزوم به تعویق انداختن مدارس به دلیل ترس از موج سوم همه گیری ، مشاور وزیر بهداشت والتر ریکیاردی است که به گفته وی “هیچ شرایطی برای بازگشایی مدارس وجود ندارد”. موضعی که چندین فرماندار و اتحادیه مدارس مشترک دارند.

از طرف خود ، هیئت مدیره برخی موارد مهم را در برنامه بازگشت مطرح کرد ، به ویژه در مورد خیره کننده بودن برنامه ها و عبور 50 تا 75 درصد از حضور در کلاس در یک هفته.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *