کوپاسیر ، رئیس جمهور رافائل وولپی استعفا داد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

این دو لیگ ترک می شوند و سالوینی خواستار استعفای سایر اعضا و تعیین کمیسیون جدید است.

رافائل وولپی بازیکن لیگ شمال از سمت ریاست کوپاسیر کناره گیری می کند. همکار کاروچو ، پائولو آریگونی ، نیز استعفا داد. این اتحادیه اکنون خواستار استعفا سریع همه اعضا شده است.

در بیانیه اتحادیه آمده است: “امروز صبح اعضای لیگ در کمیته پارلمانی امنیت جمهوری ، سناتور پائولو آریگونی و محترم. رافائل ولپی از عضویت کمیته استعفا دادند. وولپی همچنین از سمت ریاست کوپاسیر استعفا داد.” خواستار اجرای فوری و کامل قانون 124 سال 2007 است ، که پیش بینی می کند مخالفت به 5 (پنج) عضو از 10 (ده) عضو که ممکن است رئیس جمهور احتمالی از آنها انتخاب شود ، اختصاص داده شود “.

اعضای اتحادیه در کوپاسیر اظهار داشتند که تا زمان اجرای کامل قانون در رای گیری هیچ رئیس جمهوری شرکت نخواهند کرد و انتظار استعفای سایر اعضای کمیته را دارند.

“رئیس جمهور رافائل ولپی و سناتور پائولو آریگونی مواضع خود را در کوپاسیر ترک کرده اند. ما اکنون منتظر استعفای سایر اعضا و انتصاب کمیسیون دیگری هستیم. ”” ماتئو سالوینی رهبر لگا گفت. وی افزود: “روسای اتاق ها گفته بودند كه ما می توانیم اینگونه پیش برویم ،” اما ما خاص هستیم ، ما به اصل و نه به فرم توجه می كنیم.

استعفای وولپی پس از جابجایی طولانی طناب ها با برادران ایتالیایی ، که به عنوان تنها نیروی مخالف ، به درستی ادعای سمت ریاست کمیته را دارند ، صورت می گیرد. پس از اعلام اعضای M5S و PD که قصد خود را برای ترک کار کوپاسیر دارند ، روند لیگ در حال نزدیک شدن است.

رهبر اتحادیه در مورد کنار گذاشتن کار کمیته ، اظهار داشت که “استعفا اعلام نمی شود ، تصمیمات در عرض چند دقیقه ارسال می شود”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *