کنته: “استعفای من به عنوان دولت برای نجات ملی”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

بنابراین ، نخست وزیر در یک پست طولانی ، امشب در فیس بوک منتشر شد ، پس از استعفای رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا امروز صبح. رایزنی ها از فردا در کویریناله آغاز می شود و بعد از ظهر جمعه پایان می یابد.

نخست وزیر در پست خود یادآور شد که “هفته گذشته در پارلمان ، دولت اعتماد هر دو مجلس را به دست آورد و با کسب اکثریت مطلق در مجلس نمایندگان و اکثریت نسبی در سنا”.

“با این حال ، این کشور دوران بسیار سختی را پشت سر می گذارد. ما یک سال است که یک مرحله اضطراری واقعی را پشت سر می گذاریم. رنج گسترده شهروندان ، ناآرامی های عمیق اجتماعی و مشکلات اقتصادی خواستار داشتن چشم انداز روشن و حکومتی است که اکثریت بزرگتر و امن تری داشته باشد. “جمهوری”.

“استعفای من در خدمت این فرصت است: تشکیل دولت جدیدی که چشم انداز نجات ملی را ارائه می دهد. برای تصویب اصلاحات متناسب انتخابات و اصلاحات نهادی و قانون اساسی به عنوان بی اعتمادی سازنده تضمین کننده کثرت گرایی ، ما به اتحادیه ای ، به شکلی که به روش های مختلف بدست آید ، نیاز داریم تا وفاداری هوادارانه اروپایی واضح را بتواند انجام دهد. نمایندگی همراه با ثبات بیشتر سیستم سیاسی “، پیمانی است که کنته پیشنهاد کرده است.

در آستانه رایزنی ها ، نخست وزیر در پایان تأکید کرد که “تنها چیزی که واقعاً مهم است ، جدا از اینکه چه کسی برای هدایت ایتالیا فراخوانده خواهد شد ، این است که جمهوری می تواند سر خود را بلند کند.”

مشاوره ها در Quirinale از فردا آغاز می شود

مشاوره ها در Kirinal فردا بعد از ظهر با سخنرانان سنا و مجلس نمایندگان الیزابتا کازلاتی و روبرتو فیکو آغاز می شود. طبق تقویم بطور گسترده از Quirinale ، جلسات با گروه های مختلف پارلمانی از روز پنجشنبه آغاز می شود ، برنامه ایتالیا ویوا و Pd برای بعد از ظهر برنامه ریزی می شود و جمعه بعد از ظهر با راست میانه و M5S به پایان می رسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *