کمپین واکسیناسیون Covid-19 ، از دوشنبه ، 10 مه ، برای بیش از 50 سال آغاز می شود

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

کمپین واکسیناسیون با سرعت بیشتری نسبت به چند هفته در حال انجام است و به زودی افراد بالای 50 سال می توانند برای واکسیناسیون اقدام کنند.

ژنرال Francesco Figliuolo ، کمیساریای فوق العاده در موارد اضطراری بهداشت و هماهنگ کننده ملی کمپین واکسیناسیون ویروس کرونا ، دیروز اعلام کرد از دوشنبه 10 مه سراسر ایتالیا به بیش از 50s منتقل خواهد شد.

سپس رزرواسیون برای افراد بالای 50 سال آغاز می شود که پیشرفت جدیدی را نشان می دهد. برخی از مناطق قبلاً شروع به ثبت رزرو برای این گروه جمعیتی ، لاتزیو ، لومباردی و ونتو کرده اند.

پیش از این در لاتزیو اعلام شده بود که افراد 30 ساله از ماه جولای واکسینه می شوند.

Pfizer و Moderna در 42 روز مشکل

به گفته Alessio D’Amato ، مشاور بهداشتی لاتزیو ، به تعویق انداختن دوز دوم Pfizer و Moderna تا 42 روز می تواند یک مشکل جدی برای فعالیت واکسیناسیون باشد.

و این به این دلیل است که بسیاری دریافتند که باید دومین دوز را در ماه آگوست مصرف کنند ، ماهی که به عنوان تعطیلات اختصاص داده شده است. نتیجه می تواند یکی باشد پرهیز شدید از کسانی که نامیده می شوند این تماس دقیقاً بخاطر تعطیلات را از دست می دهد.

“برای بسیاری از دولتهایی که در ماه ژوئن اتفاق می افتد ، 42 روز در آگوست سقوط خواهد کرد. من می ترسم که این تأثیر منفی در کارزار داشته باشد. “به نقل از آنسا ، کمیساری.

کمپین واکسیناسیون چگونه کار می کند

در ساعت 6 صبح روز 7 ماه مه ، 22،644،364 واکسن تزریق شد و 6،877،239 شهروند چرخه واکسیناسیون را به پایان رساندند.

متوسط ​​دولت ملی 84.1٪ است ، كمتر از داده های چند روز پیش ، كه میانگین ملی بیش از 86٪ را نشان می دهد.

آنجا لیگوریا با 89.3٪ و منطقه ایتالیابه در آن زمان ، اما هیچ منطقه ای با درصد دوز تجویز شده نسبت به دریافتی که بیش از 90٪ بود وجود داشت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *