کلاهبرداری آزمایشی علیه Covid: حداکثر 82 یورو برای آزمایش سرولوژی

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

تحقیق از منطقه لاتزیو برای قیمتهای تورم برای آزمایشات علیه Covid: در رم می توانید تا 82 یورو برای یک آزمایش سرولوژی پرداخت کنید.

بعد از ماسک ، ژل ضد عفونی کننده و تامپون ، کار آزمایش سرولوژی در پایتخت خالی از سکنه می شود. در هفته های اخیر تقاضا سر به فلک کشیده است. در حقیقت ، بسیاری از آنها قبل از واکسن زدن به آنها احتیاج دارند تا بفهمند که آیا ویروس را متوجه نشده اند یا متوجه نشده اند یا بعد از ایمن سازی ، می توانند ببینند که آیا واقعاً آنتی بادی تولید کرده اند.

بنابراین ، در برخی از سازه های خصوصی حتی می توانید 82 یورو برای این تجزیه و تحلیل پرداخت کنید. بیش از چهار برابر قیمت کنترل شده 20 یورو که در ماه اکتبر سال گذشته توسط منطقه لاتزیو تعیین شد.

گزارش ها به دست کارابینیری رسید که ظرف 15 روز در سی سازه از جمله آزمایشگاه های خصوصی و داروخانه ها بازرسی انجام داد. به گفته ایل مسیگرو حداقل در 9 مرکز بی نظمی مشاهده شد ، جایی که آزمایشات سرولوژی به قیمت 45 ، 55 و حتی 82 یورو فروخته شد.

“سرقت” مشاور بهداشتی لاتزیو ، Alessio D’Amato در توصیف او به این ترتیب دریغ نکرد. وی با اعلام اینکه تاکنون تحقیق در مورد ده مرکز را آغاز کرده است ، گفت: “حدس و گمان در مورد ویروس شرم آور است.”

در این میان کسانی بودند که پیسانا را به افزایش قیمت لیست به 45 یورو متهم کردند. حیف است که قیمت آزمون همیشه ثابت مانده است ، فقط برای جلوگیری از حدس و گمان ، که با این حال اتفاق افتاد.

در حقیقت ، در ماه های اخیر ، برخی ارگان ها با استناد به اصل رقابت آزاد ، تصمیم به تجدیدنظر در برابر تصمیم منطقه در مورد محدود کردن قیمت خدمات بهداشتی مرتبط با کوید ، مانند آزمایشات سرولوژی و سواب های سریع آنتی ژن گرفته اند.

ماجرا معلوم شد دفتر قضات TAR از لاتزیو است که باعث ایجاد برخی مراکز شد که ادعا می کردند می توانند قیمت مطلوب “خدمات خصوصی” را اعمال کنند. “تأیید هزینه ها” ، لباس تأیید شده است ، “بخشی از آزادی رقابت است.”

با این حال ، منطقه مخالف است و قول می دهد که از این تصمیم تجدید نظر کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *