کفش های Lidl ، کفش های کتانی با سری محدود دوباره به فروش می رسند: ازدحام مردم در سوپرمارکت ها

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

بعد از موفقیت بزرگ در ماه نوامبر گذشته ، Lidl Italia از امروز دوباره کفش هایی با سری محدود ارائه می دهد. صف و شلوغی در نقاط فروش ، کنایه و کنایه در شبکه.

کفش های کتانی Lidl به چنان کالری کالری تبدیل شده اند که سوپرمارکت های زنجیره ای تصمیم گرفته اند امروز ، 10 مه ، بار دیگر آنها را در بیش از 680 فروشگاه زنجیره ای در ایتالیا ، دوباره با قیمت 12.99 یورو به فروش برسانند.

تازگی این شرکت راه اندازی جدید اولین مجموعه کفش های بادوام مارک ورزشی Crivit از Lidl Italia است که کفش های ساخته شده از پلاستیک ساخته شده و از اقیانوس ها بازیابی شده است.

این کفش ها در واقع ساخته شده اند 100٪ از جانب پلاستیک بازیافت شده: 75٪ از اجزای نساجی مش تنفس آنها از بطری های PET بازیافتی مرسوم ساخته می شود ، در حالی که 25٪ باقیمانده از “پلاستیک بسته به اقیانوس” استفاده می کنند ، یعنی زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از سواحل ، جزایر یا مناطق ساحلی.

واکنش های شبکه های اجتماعی

همانطور که پس از رونق پاییز سال گذشته انتظار می رفت ، موضوع “کفش های lidl” دوباره در شبکه های اجتماعی بازگشته است: این بحث در مورد زیبا یا زشت بودن کفش وجود دارد که آیا ارزش خرید آن را دارد و هیچ انتقادی به اجتماعات سوپرمارکت ها وجود ندارد.

در ماه فوریه سال جاری ، Lidl با همکاری غول لباس های ورزشی نایک خط تولیدی از لباس های ورزشی ارزان قیمت را راه اندازی کرد که می توان از طریق وب سایت ها و سوپرمارکت های این برند آلمانی خریداری کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *