کرملین: قصد ندارد نظرات ایالات متحده در مورد تظاهرات را در نظر بگیرد

[ad_1]

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/520/62/5206283_0:185:2983:1863_1200x675_80_0_0_102ac2f4cdf2ae2d6f5c6c28f82fec2011.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/politica/2021020110072532-cremlino-nessuna-inention-di-considerare-commenti-usa-su-manifestazioni/

دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین امروز گفت که روسیه نمی خواهد اظهارات واشنگتن در مورد تظاهرات غیر مجاز در این کشور را مورد توجه قرار دهد.

روز گذشته ، ربکا راس ، سخنگوی سفارت آمریکا در روسیه ، از مسکو خواست با توجه به دستگیری در تظاهرات “تعهدات بین المللی حقوق بشر” را رعایت کند.

“در مورد اعلامیه های نمایندگان ایالات متحده در کشور ما و تظاهرات غیر مجاز که در کشور ما برگزار شد ، من یک بار دیگر می گویم که ما آماده قبول اظهارات آمریکایی ها در مورد این موضوع نیستیم و آنها را به” ما نمی خواهیم ” آی تی. “پسکوف وقتی از خبرنگاران پرسید که نظر کرملین در مورد اظهارات آمریکا در مورد اعتراضات چیست ، به خبرنگاران گفت.

سخنگوی کرملین یادآور شد: تظاهرات غیرمجاز روز یکشنبه در بسیاری از شهرهای اروپا برگزار شد.

“همه وقایع هنوز هم در بسیاری از کشورهای اروپایی ممنوع است … بنابراین متأسفانه یکشنبه برای اجرای قانون در بسیاری از کشورهای اروپایی روز بسیار شلوغی بود. آنها مجبور شدند برای اجرای قانون و نظم و امنیت بهداشت و اپیدمیولوژیک برای شهروندان بسیار سخت کار کنند.”، پسکوف تاکید کرد.

پسکوف افزود که خشونت علیه پلیس در جریان تظاهرات غیر مجاز غیرقابل قبول است و گفتگو با محرکان غیرقابل تصور است.

سخنگو به خبرنگاران گفت: “چندین اراذل و اوباش وجود داشت که کم و بیش نسبت به پلیس پرخاشگر بودند ، که غیر قابل قبول است. به همین دلیل پلیس در حال اقدام است و اقدامات خاصی را انجام می دهد.”

پسکوف در پایان گفت ، واکنش شدید پلیس را باید در چارچوب دلایل انجام چنین اقداماتی در نظر گرفت.

روز گذشته وزارت خارجه روسیه به اظهارات آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در مورد اعتراضات طرفدار نیروی دریایی واکنش شدیدی نشان داد و از واشنگتن خواست تا مداخله در امور داخلی روسیه را متوقف کند.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *