کارلی: “Regency Vito Crimi یک ناهنجاری برای M5S است”

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

نماینده سابق فعلی گریلینو گفت که متقاعد شده است در صورت باقی ماندن لوئیجی دی مایو در راس جنبش ، سال پنتاستیل ها می توانست بهتر باشد.

مدت زمان حضور ویتو کریمی به عنوان رهبر سیاسی M5S را باید ناهنجاری اولین حزب ایتالیا در آخرین انتخابات سیاسی دانست.

این همان چیزی است که امیلیو کارلی ، اکنون معاون سابق پنتاستلا و میهمان برنامه TGtg اپراتور تلویزیون Tv2000 است ، ادعا می کند:

“ویتو کریمی یک سلطنت کننده است. ناهنجاری این است که یک جنبش مهم ، اولین حزب در پارلمان به عنوان یک نماینده سیاسی که تقریباً 33 درصد وقت گرفت ، برای یک سال رئیس سیاسی دارد. در عوض ، انتخابات باید به سرعت پیش می رفت. یا انتصاب یک رهبر سیاسی جدید. “، سخنان معاون بود.

سپس کارلی در مورد برکناری لوئیجی دی مایو از سمت رهبر سیاسی ، که به عنوان “همسفر عالی سفر” توصیف شد ، صریح صحبت کرد:

وی در پایان گفت: “من متاسف شدم كه یك سال پیش وی مجبور شد كه با حمله دوستانه ، رهبری سیاسی جنبش مورد حمله قرار گیرد ، زیرا ما می توانستیم سال بهتری نسبت به سالی كه وی زندگی می كرد زندگی می كردیم.”

امیلیو کارلی در کنار لوئیجی دی مایو

خروج کارلی از M5S

دیروز ، امیلیو کارلی با خداحافظی از جنبش 5 ستاره ، قصد خود را برای پیوستن به گروه مشترک اتاق نمایندگان به منظور تشکیل یک م componentلفه جدید از مرکز میانه ، که “مرکز – ایتالیایی های محبوب” نامیده می شود ، اعلام کرد.

گریل سابق M5S را “حرکتی که روح خود را از دست داده” توصیف کرد و گفت که این تصمیم را پس از “مشورت طولانی” گرفته است ، که با “نمایش غم انگیز هفته های اخیر” ، که در آن کامل خواهد شد “تلاش برای خرید و فروش مجلسی از نمایندگان مخالف یا گروه های کوچک با هدف تنها تأمین اکثریت. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *