کارتر ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، مراسم تحلیف بایدن را از دست خواهد داد

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

رئیس جمهور پیشین آمریکا جیمی کارتر در سن 96 سالگی مسن ترین رئیس جمهور زنده است. غیبت کارتر در مراسم جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا ، اولین غیبت وی در توافق از زمان سوگند دادن به عنوان سی و نهمین رئیس جمهور آمریکا در سال 1977 خواهد بود.

سخنگوی مرکز کارتر در آتلانتا ، جورجیا ، روز سه شنبه به خبرنگاران تأیید کرد که کارتر و همسرش ، روزالین کارتر ، بانوی اول سابق 93 ساله ، “برای افتتاحیه به واشنگتن سفر نخواهند کرد ، اما آرزوی آینده دارند.” رئیس جمهور بایدن و معاون رئیس جمهور آینده هریس. “

سخنگوی کارترز گفت که آنها انتظار “یک دولت موفق” را دارند.

کارتر و همسرش از سال 1977 در همه مراسم تحلیف رئیس جمهور شرکت کرده اند و سی و نهمین رئیس جمهور ایالات متحده به طرز چشمگیری یکی از اولین رئیس جمهورهای آمریکا است که برنامه های خود را برای حضور در مراسم تحلیف ترامپ در سال 2017 اعلام کرد.

آسوشیتدپرس گزارش داد ، این پیرمرد 96 ساله که در سال 2019 به طولانی ترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده تبدیل شد ، بیشترین بیماری همه گیر COVID-19 را در زادگاه خود ، Plains ، جورجیا گذراند.

کارتر در آگوست 2015 اعلام کرد که ملانوم متاستاتیک وی به کبد و مغزش سرایت کرده است. در حالی که رئیس جمهور سابق تصور می کرد پس از تشخیص “دو یا سه هفته” دیگر زنده مانده است ، در دسامبر 2015 اعلام کرد که پس از آزمایش درمانی سرطان را شکست داده است.

کارتر توضیح نداد که چرا به این شهرک نمی رود ، اما مشخص است که وی در سال های اخیر چندین بار از بیمارستان بازدید کرده است ، از جمله تعدادی از اقدامات مربوط به شکستگی ران در سال 2019.

اعلامیه کارترز حدود دو هفته قبل از اخراج بایدن و مطابق با دستورالعمل های COVID-19 اعلام شد.

ماه گذشته ، کمیسیون معرفی رئیس جمهور تازه انتخاب شده به آمریکایی ها گفت که “اثر مراسم 20 ژانویه بسیار محدود خواهد شد و رژه بعدی دوباره کشف خواهد شد.” دومین از نظر سیاسی[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *