چین: این متخصص توضیح می دهد: “بالشتک های مقعدی” برای میلیون ها نفر در برابر COVID – “آنها دقیق تر هستند”

[ad_1]

مناطق داکین و دونچنگ در پکن روز جمعه پس از مثبت بودن آزمایش یک پسر 9 ساله از نظر ویروس ترین ویروس موجود در انگلیس در ماه گذشته آزمایش گسترده را آغاز کردند. بیش از یک میلیون نفر از ساکنان پایتخت تحت سواب مقعد قرار گرفته اند که دقیق تر از نمونه های سنتی در نظر گرفته شده است.

از سال گذشته سواب مقعدی استفاده شده است ، اما قبلاً هرگز از این روش در چنین مقیاسی استفاده نشده است.

مقامات بهداشتی در پایتخت چین می گویند که هدف آنها آزمایش بیش از دو میلیون نفر در 48 ساعت با آزمایش آنتی بادی است که شامل گرفتن اسید نوکلئیک از طریق حلق ، بینی و رکتال است.

دکتر لی تونسنگ از بیمارستان You’an در پکن در مورد عملیات غربالگری گسترده در دوربین مداربسته چین توضیح داد:

“از ابتدای شیوع ویروس کرونا ، ما ویروس را عمدتا با استفاده از سواب گلو آزمایش کرده ایم. ویژگی های آن راحتی و سرعت است ، بنابراین برای آزمایش در مقیاس بزرگ مناسب هستند. سواب های بینی دقت بیشتری نسبت به سواب های گلو دارند ، اما می توانند ناراحت کننده باشند. .. بعضی از موارد بدون علامت یا بیمارانی که علائم خفیف دارند خیلی سریع از بیماری بهبود می یابند. بنابراین ، در بعضی موارد ممکن است آثار ویروس در گلو برای سه تا پنج روز دیگر تشخیص داده نشود. آنچه ما کشف کردیم این است که ویروس کرونا برای مدت زمان طولانی تری در دستگاه گوارش یا مدفوع نسبت به دستگاه تنفسی زنده می ماند.

تحقیقات پزشکی این ایده را که سواب مقعدی دقیق ترین راه برای تشخیص وجود ویروس در بدن انسان است ، پشتیبانی می کند ، اما جامعه پزشکی چین هنوز در حال بحث در مورد این موضوع هستند و روش هنوز هم کمی بحث برانگیز است.

در میان کسانی که از این روش پشتیبانی نمی کنند یانگ جیانکیو یک آسیب شناس از دانشگاه ووهان وجود دارد که گفت با توجه به اینکه ویروس کرونا همچنان از طریق دستگاه تنفسی آلوده است ، سواب های حلق و بینی همچنان موثرترین و منطقی ترین آزمایش هستند.

سخنگوی شهر تیان تائو گفت 17.46 میلیون نفر در پکن ، یعنی حدود 80 درصد از جمعیت ، قبلاً با گسترش “موج” جدید عفونت ها که از اواسط دسامبر آغاز شد ، آزمایش شده اند. در پایان ، مقامات شهر قصد دارند همه 21.5 میلیون نفر از ساکنان پایتخت را آزمایش کنند.

براساس بولتن مقامات بهداشت ملی چین روز گذشته ، 26 ژانویه ، فقط 82 مورد جدید آلودگی را ثبت کرده است. بین این دو مورد به صورت محلی در پکن منتقل شده است. همچنین 56 مورد بدون علامت وجود دارد که چین به طور جداگانه در حال بررسی است و یک مورد مرگ.

در حال حاضر تعداد کل موارد تایید شده در چین 89197 است ، در حالی که تعداد کشته شدگان 4636-3 مرگ در هر میلیون نفر است ، که باعث می شود کشوری که در آن زنگ هشدار برای اولین بار اعلام شده بود در رتبه 190 ام از تعداد کشته ها قرار داشته باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *