پیروان QAnon ، پسران مغرور و کهنه سربازان ارتش – این همان چیزی است که به Capitol Hill حمله کرد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

در میان معترضان ضد ترامپ که به کنگره آمریکا حمله کردند و پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را قطع کردند ، چندین گروه برتر و پیروان توطئه QAnon بودند.

جنبش های برتری طلب ، پیروان کانن ، بلکه زنان ، پسران و کهنه سربازان ارتش ، مانند اشلی بابیت ، سرباز دیروز پس از اصابت گلوله ای که توسط ماموران برای محافظت از نمایندگان مجلس در هنگام ناآرامی ها در کنگره ایالات متحده مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، کشته شد.

بر اساس اظهارات شوهرش به تلویزیون محلی ، این زن سن دیگو کالیفرنیا را ترک کرد تا در یک تظاهرات بزرگ در واشنگتن برای محکوم کردن کلاهبرداری ادعایی در انتخابات نوامبر گذشته شرکت کند.

وی سه شنبه گذشته در توئیتی نوشت: “هیچ چیز مانع ما نخواهد شد ، آنها می توانند دوباره امتحان كنند ، اما طوفان اینجاست و در كمتر از 24 ساعت از تاریك تا روشن به واشنگتن می رسد.”

وی همچنین مجذوب نظریه های مربوط به کانن ، گروه توطئه ای بود که معتقد است ترامپ با یک “دولت عمیق” و کابالا از “آدم خوار و شیطان پرست” رفتار می کند.

در میان کسانی که روز گذشته توسط دوربینها در سراسر جهان در جریان حمله بی سابقه Capitol Hill که به کشته شدن چهار نفر منجر شد ، اسیر شدند ، اعضای “پسران مغرور” ، یک جنبش راست افراطی طرفدار رئیس جمهور ترامپ ، از Bugalu ، یکی دیگر از تشکیلات راست افراطی هستند. خواستار جنگ داخلی دوم ایالات متحده برای مبارزه با جنبش هایی مانند Black Lives Matter ، فرماندهان ارتش Greyper ، محافظه کارانی مانند Kylie Jane Kramer ، بنیانگذار زنان برای ترامپ و زنان برای آمریکا در جنبش های جنبش ، و گروه های منکر Kovid. .

بوفالو در داخل کنگره نیز وجود دارد جیک آنجلی ، 32 ساله ، فقط کلاه چرمی و نیزه ای به همراه پرچم آویزان آمریکا به سر دارد. او چهره شناخته شده راست افراطی آمریکایی در ققنوس ، آریزونا ، قهرمان دیگر تظاهرات حمایت از ترامپ است. در شبکه های اجتماعی بسیار مشهور است ، جایی که او لقب “Shaman of QAnon” را به دست آورد.

به گفته رویترز ، شبکه های اجتماعی مورد استفاده گروه های برتر مانند پارلر روزها در مورد نحوه قاچاق اسلحه به واشنگتن بحث کرده اند. پارلر همچنین گفت که انریکه تاریو ، رهبر پسران مغرور ، که دوشنبه گذشته در واشنگتن دستگیر شد ، قول داد که این گروه در راهپیمایی 6 ژانویه شرکت کند.

به گفته جو بیگز ، یکی از نمایندگان سازمان ، حداقل 65 پسر افتخار در این مراسم شرکت می کنند. با این حال ، بیگز همیشه اطمینان می داد که به اعضای سازمان دستور داده است از درگیری با پلیس جلوگیری کنند.

از اول ژانویه ، 1480 پست توییتر از حساب های QAnon وجود داشت که از “میهن پرستان” خواستار “برخاستن” در برابر انتخابات با هشتگ # طوفانعصر بودند. هشتگی که همراه با # civilnwar چهارشنبه شب میلیون ها اشاره در همان شبکه اجتماعی داشت.

اورن سگال ، معاون رئیس مرکز افراط گرایی ADL ، مصاحبه کرد AP حمله به پایتخت را “نتیجه منطقی مصونیت از مجازات برای نفرت و افراط گرایی در دوران ریاست جمهوری ترامپ” خواند ، در حالی که نیل ترگمن ، افسر اطلاعاتی سابق که در کنگره مشغول به خدمت بود ، ترامپ را به ایجاد شورش متهم کرد. وی گفت ، “این دیگر فقط یک اعتراض نیست ، آنها از مرز عبور کرده اند ،” این تروریسم است.

قیام پس از حدود 4 ساعت با برقراری مقررات منع رفت و آمد ، از ساعت 6 بعدازظهر ، مداخله عوامل در تجهیزات مبارزه با شورش ها و بسیج گارد ملی ، خاموش شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی نجات آمریکا پس از سخنرانی ترامپ راه خود را به سمت پایتخت آغاز کرده بودند ، سپس از موانع ساختمان عبور کرده و به مجلس نمایندگان حمله کردند و روند تصدیق پیروزی را مختل کردند. توسط رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن ، پس از ایمن سازی ساختمان ، به پایان رسید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *