پوتین استراتژی به روز شده امنیت ملی روسیه را تأیید می کند

[ad_1]

https://it.sputniknews.com/20210703/putin- تصویب-استراتژی-به روز شده-امنیت-ملی-روسیه -۱۹۹۹۶۵۹ .html

پوتین استراتژی به روز شده امنیت ملی روسیه را تأیید می کند

پوتین استراتژی به روز شده امنیت ملی روسیه را تأیید می کند

استراتژی امنیت ملی روسیه یک سند استراتژیک است که به معنای محافظت از شهروندان ، جامعه و دولت است … 03.07.2021، Sputnik ایتالیا

2021-07-03T13: 51 + 0200

2021-07-03T13: 51 + 0200

2021-07-03T14: 06 + 0200

ایمنی

ولادیمیر پوتین

روسیه

/ html / head / meta[@name=”og:title”]/ @ محتوا

/ html / head / meta[@name=”og:description”]/ @ محتوا

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/07e5/04/17/10456254_0-0: 2833: 1594_1920x0_80_0_0_cddb60966ba5ad4d7680ab47bf5bbcc5.jpg

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، استراتژی به روز شده امنیت ملی روسیه را بر اساس انتشار فرمان مربوطه در پورتال اطلاعات حقوقی دولت تصویب کرد. استراتژی امنیت ملی چیست؟ این یک سند کلیدی برنامه ریزی استراتژیک است که منافع ملی و اولویت های استراتژیک روسیه را مشخص می کند ، وسایل محافظت از شهروندان و کشور را در برابر تهدیدات داخلی و خارجی مشخص می کند و اهداف تقویت امنیت ملی و اطمینان از توسعه پایدار بلند مدت را تعیین می کند. این استراتژی جدید جایگزین نسخه قبلی می شود که در اواخر سال 2015 توسط پوتین تصویب شد. قبل از امضای استراتژی به روز شده پوتین ، در ماه مه گذشته توسط شورای امنیت روسیه بررسی و تصویب شد. استراتژی جدید چه می گوید؟ متن سند جدید تأیید می کند که روسیه در سال های اخیر توانایی خود را در مقاومت در برابر فشار تحریم های خارجی نشان داده است و یادآوری می کند که کار برای کاهش وابستگی به واردات در بخشهای اصلی اقتصاد باید ادامه یابد. در این استراتژی آمده است که امنیت اقتصادی باید با افزایش رقابت پذیری و مقاومت در برابر تهدیدات داخلی و خارجی با ایجاد شرایط مناسب برای رشد اقتصادی با سرعتی بالاتر از متوسط ​​جهانی تأمین شود. روسیه ، که در تلاش است تا از برخی “مشکلات عینی” در خارج از کشور استفاده کند ، که این کشور برای تلاش برای ایجاد بی ثباتی در شرایط باید با آنها روبرو شود. این سند “بالاترین اولویت” را برای حمایت از مردم روسیه در چارچوب بحران جمعیتی در حال انجام این کشور توصیف می کند و همچنین بر تمایل و تمایل مسکو برای تلاش برای بهبود قابلیت پیش بینی ، اطمینان و امنیت در صحنه بین الملل تأکید می کند. علاوه بر این ، این سند بر حقانیت استفاده از ابزارهای متقارن و نامتقارن برای سرکوب یا جلوگیری از “اقدامات خصمانه” توسط نهادهایی که می توانند حاکمیت روسیه یا تمامیت ارضی روسیه را تهدید کنند ، تأکید می کند. این استراتژی امنیت سایبری را به عنوان یک اولویت ملی جدید شناسایی می کند ، تعداد حملات فضای مجازی روسیه و دارایی های اطلاعاتی آن ، که در این سند آمده است برای دخالت در امور داخلی روسیه ، همکاری استراتژیک با چین و هند در فهرست اولویت های سیاست خارجی روسیه انجام شده است. یکی دیگر از پیشرفت های مهم تأکید بر لزوم خنثی سازی تهدیدهایی است که ادعا شده است که با تحریف تاریخ ، نقض هنجارهای اساسی اخلاقی و اخلاقی و تلاش برای ایجاد ایده ها و ارزش های خارجی در روسیه در زمینه آموزش ، فرهنگ و مذهب مرتبط است. در پاسخ به این روند ، استراتژی شامل ملی جدید جدید است پرنس اولویت متمرکز بر حفاظت از ارزشهای معنوی و اخلاقی ملی سنتی ، فرهنگ و حافظه تاریخی است.

https://it.sputniknews.com/20210630/putin-sicuro-confinamento-hms-defender-nel-mar-nero-provocazione-planned-a-lungo-da-usa-e-gb-11948814.html

خصوصی

درست است: “غرب زدگی” فرهنگ خطر از دست دادن حاکمیت فرهنگی روسیه را افزایش می دهد. “من که در غرب متولد شده ام ، می خواهم غرب زدگی کنم ، غرب را با بدترین تمدن دروغی که تاکنون بر روی کره زمین ظاهر شده است لعنت کنم!” روسیه باید از همه ملت های جهان که با غرب مخالف هستند محافظت کند

22

msan.mr

پوتین یک دولت بزرگ است. نمی توان آنرا انکار کرد !!!

21

11

روسیه

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

2021

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

خبرنامه

سپس که

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/07e5/04/17/10456254_236 0،0: 2765: 1897_1920x0_80_0_0_058b081ea8a7d0dba3e208bb38f40f45.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

[email protected]

+74956456601

وزارت کشور “روسیه امروز”

امنیت ، ولادیمیر پوتین ، روسیه

استراتژی امنیت ملی روسیه یک سند استراتژیک است که به معنای محافظت از شهروندان ، جامعه و دولت در برابر تهدیدات خارجی و داخلی در هر زمینه از زندگی ملی است. اولین سند از این دست در سال 1997 ایجاد شد و با توجه به تحولات جدید دائماً به روز می شود.

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، استراتژی به روز شده امنیت ملی روسیه را بر اساس انتشار فرمان مربوطه در پورتال اطلاعات حقوقی دولت تصویب کرد.

در متن همراه این فرمان آمده است: “من استراتژی امنیت ملی در حال حاضر اجرا شده فدراسیون روسیه را تأیید می كنم” ، و این مصوبه از تاریخ امضای رئیس جمهور لازم الاجرا می شود.

استراتژی امنیت ملی چیست؟

این یک سند کلیدی برنامه ریزی استراتژیک است که منافع ملی و اولویت های استراتژیک روسیه را مشخص می کند ، وسایل محافظت از شهروندان و کشور را در برابر تهدیدات داخلی و خارجی مشخص می کند و اهدافی را برای تقویت امنیت ملی و اطمینان از توسعه پایدار در طولانی مدت تعیین می کند.

استراتژی جدید جایگزین نسخه قبلی می شود که در اواخر سال 2015 توسط پوتین تصویب شد. پیش از امضای استراتژی به روز شده توسط پوتین ، در ماه مه گذشته توسط شورای امنیت روسیه تجدید نظر و تصویب شد.

استراتژی جدید چه می گوید؟

متن سند جدید تأیید می کند که روسیه در سال های اخیر توانایی خود را در مقاومت در برابر فشار تحریم های خارجی نشان داده است و خاطرنشان می کند که کار برای کاهش وابستگی به واردات در بخشهای اصلی اقتصاد باید ادامه یابد. در استراتژی آمده است که امنیت اقتصادی باید با افزایش رقابت پذیری و مقاومت در برابر تهدیدات داخلی و خارجی با ایجاد شرایط مناسب برای رشد اقتصادی با نرخ بالاتر از میانگین جهانی تأمین شود.

وی همچنین با اشاره به مفاهیمی که ناتو در مورد امکان استفاده از سلاح هسته ای در زمان جنگ مورد بحث قرار داده است ، اظهار داشت: این تحولات فقط می تواند خطرات امنیتی پیش روی روسیه را افزایش دهد.

این استراتژی نشان می دهد که “نیروهای ویرانگر” چه در روسیه و چه در خارج از کشور در تلاشند تا از برخی “مشکلات عینی” پیش روی کشور برای بی ثبات کردن وضعیت استفاده کنند.

این سند “بالاترین اولویت” را حمایت از مردم روسیه در شرایط بحران جمعیتی در حال انجام این کشور می داند و بر تمایل و تمایل مسکو برای تلاش برای بهبود قابلیت پیش بینی ، اطمینان و امنیت در صحنه بین الملل تأکید می کند. علاوه بر این ، این سند بر حقانیت استفاده از ابزارهای متقارن و نامتقارن برای سرکوب یا جلوگیری از “اقدامات خصمانه” توسط نهادهایی که می توانند حاکمیت روسیه یا تمامیت ارضی روسیه را تهدید کنند ، تأکید دارد.
خط مستقیم با ولادیمیر پوتین - Sputnik ایتالیا ، 1920 ، 30.06.2021

پوتین امن ، HMS Defender وارد دریای سیاه می شود ، تحریک برنامه ریزی شده طولانی مدت توسط ایالات متحده و انگلیس

این استراتژی ، امنیت سایبری را به عنوان یک اولویت ملی استراتژیک جدید در میان افزایش قابل توجه تعداد حملات به فضای مجازی روسیه و دارایی های اطلاعاتی آن معرفی می کند ، هدف این سند دخالت در امور داخلی روسیه است.

اولویت های جدید

در اصل ، سند سیاسی شامل گسترش همکاری های استراتژیک با چین و هند در فهرست اولویت های سیاست خارجی روسیه است.

پیشرفت قابل توجه دیگر تأکید بر ضرورت خنثی سازی تهدیداتی است که گفته می شود مربوط به تحریف تاریخ ، نقض هنجارهای اساسی اخلاقی و اخلاقی و تلاش برای القای آرمان ها و ارزش های بیگانه در روسیه در زمینه آموزش ، فرهنگ و دین. در پاسخ به این روند ، این استراتژی شامل یک اولویت ملی جدید است که متمرکز بر حفاظت از ارزشهای معنوی و اخلاقی ملی ، فرهنگ و حافظه تاریخی است.

در این سند هشدار داده شده است: “کارزارهای براندازانه اطلاعاتی و روانشناختی و” غرب زدگی “فرهنگ ، خطر از دست دادن حاکمیت فرهنگی روسیه را افزایش می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *