پنجره های پانوراما و صندلی های مدولار: این هواپیمای آینده خواهد بود

[ad_1]

این پروژه که توسط Leonardo ، Delta Interior Design و Studio Volpi توسعه یافته است ، کابین خلبان هواپیما را دوباره طراحی می کند تا ایمنی و انعطاف پذیری را افزایش دهد و تجربه پرواز را با ویژگی های راحتی و نوآوری به مسافران ارائه دهد.

جعبه های کلاه افقی ، صندلی های مدولار ، اسلات زیر صندلی های نگهداری چمدان. به این ترتیب است که کابین هواپیماهای اروپایی در آینده نزدیک از ما استقبال می کنند تا آسایش بیشتر و همچنین ایمنی بیشتر را برای مسافران فراهم کنند.

پروژه طراحی مجدد تجربه پرواز Ratios نامیده می شود. E شروع می شود در تاریخ 1 مارس 2019 و تقریباً 550 میلیون یورو از برنامه تحقیق و نوآوری اروپا Horizon 2020 و CleanSky 2 تأمین می شود.

این کنسرسیوم که وظیفه تغییر شکل بدنه را به عهده خواهد داشت ، توسط سه شرکت ایتالیایی تشکیل شده است. Delta Interior ، هماهنگ كننده پروژه ، Studio Volpi و Leonardo كه علاوه بر سایر موارد ، وظیفه تأیید كارآیی و مطابق با نتایج پیش بینی شده را نیز بر عهده دارند.

هدف این پروژه دستیابی به سطح بالاتری از آسایش و خدمات تا سال 2035 است ، مانند اجازه دادن به مسافرانی كه در یك محیط اقتصادی سفر می كنند ، از تجربه پرواز مشابه فقط مسافران خریداری كننده بلیط ممتاز ، کلاس لذت ببرند.

ویدئویی که توسط طراحان ساخته شده نشان می دهد کابین خلبان هواپیمای مسافربری معمولی طی 15 سال ممکن است چگونه باشد.

پنجره های کلاسیک با پنجره های پانوراما جایگزین می شوند که اطلاعات پرواز روی آنها نمایش داده می شود ، کانتینرهای فوقانی به حالت افقی در می آیند تا مسافران بتوانند وسایل شخصی خود را با آزادی بیشتری دور بیندازند ، در حالی که چرخ دستی ها می توانند در یک شکاف زیر صندلی قرار بگیرند.

نوعی دستگیره شخصی که در آن می توانید چمدان دستی خود را بدون اشغال مکان قرار دهید. صندلی های مدولار دارای دسته های قابل جمع شدن هستند که با نیازهای مختلف سازگار می شوند ، در حالی که پشت ردیف مقابل ما به صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی برنامه های ارائه شده توسط این شرکت تبدیل می شود. ارتباط کاملاً متحول خواهد شد.

و در هیئت مدیره ، همانطور که توسط Askanyuz پیش بینی شده است، ممکن است توزیع کنندگان غذا و نوشیدنی در دسترس مسافران نیز باشند. توالت های ضد عفونی کننده خود جمع می شوند و به طور خودکار توسط حسگرها فعال می شوند تا بهداشت و فضای بیشتری را فراهم کنند.

یک سری راه حل ها که نه تنها تجربه مسافران ، بلکه کسانی که در کابین کار می کنند را نیز بهبود می بخشد.

نه فقط. منطقی سازی فضاها با استفاده از فن آوری های جدید و مواد نوآورانه ، از جمله نسوز و خود تمیز کردن ، که باعث کاهش هزینه های توانبخشی می شود ، به کاهش وزن هواپیما و افزایش پایداری محیط کمک می کند.

همه به نام ایمنی بیشتر برای مسافران و خدمه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *