پل در جنوا فرو ریخت ، طبق گفته دادستانی ، سنسورها بدخواهانه قرار داده نشده اند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

پل موراندی ممکن است به دلیل اقدامات سوli و سهل انگاری فروریخته باشد ، که تحقیقات در این زمینه نشان می دهد. شرکت صاحب امتیاز از سلامت این پل اطلاع داشت ، می دانست که در سال 2014 در معرض خطر فروپاشی است.

تحقیقات توسط دادستانی جنوا در مورد پل سابق موراندی ، که در 14 آگوست 2018 فرو ریخت ، نشان می دهد که سنسورهای مورد استفاده برای نظارت بر زیرساخت های جاده “با سو استفاده” بازیابی نشده اند.

کابل های اتصال سنسور در هنگام کار بر روی پل در سال 2015 بریده شده بودند ، اما هرگز ترمیم نشدند ، حتی اگر در سال 2017 سسی بر این نیاز تأکید کرده بود.

طبق گفته دادستان های دادستانی جنوا که تحقیقات را انجام می دهند ، اقدامات پیشگیرانه در برابر حوادث ناشی از کار در این پل عمداً حذف یا حذف شده است.

بنابراین تحقیق یک تصویر نگران کننده ایجاد می کند ، که از یک سو روشن می کند که چه عملکردها و نگرش هایی در شکافتن پل و فروریختن آن نقش داشته است و از سوی دیگر نشان می دهد که این 43 قربانی در اثر سهل انگاری جان خود را از دست داده اند.

صبح آن روز روی این پل ، او می توانست از زندگی کسی که آن را گم کرده فرار کند و به مقصد برنامه ریزی شده برود. اما طبق اسناد تحقیق ، به دلیل اقدامات سوicious و بی عملی ، این مورد نبود.

حسگرهای حیاتی Morandi

Guardia di Finanza ، که در سال 2014 بازسازی شد ، این حسگرها که در آن زمان هنوز فعال بودند ، منجر به گزارشی مبنی بر اینکه پل مورندی “در معرض خطر فروپاشی” است ، قرار گرفت.

وجود این سند با این عبارت برای محققان گواه این است که شرکت Autostrade per l’Italia از وضعیت پل در جنوا مطلع بوده است.

بنابراین ، فرضیه جرم می تواند از سهل انگاری به عمدی تبدیل شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *